0

Badavimo fenomenas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Badavimo fenomenas

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 1998
  • Knygos puslapių skaičius: 316
  • ISBN ar kodas: 9986-856-22-1

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Badavimo fenomenas" aprašymas
Genadijaus Malachovo knygos gerai žinomos milijonams skaitytojų. Autoriaus sukurta unikali sveikatingumo sistema padovanojo pilnaverčio gyvenimo džiaugsmą daugeliui jo pasekėjų. Dvasios jėga, įdėta į knygas, žadina mus nepasiduoti, kovoti ir nugalėti ligas. "Badavimo fenomenas" - tai autorinis vadovėlis, kuriame besidomintis skaitytojas susipažins tiek su teoriškai pagrįsta badavimo nauda, tiek su praktiniais patarimais iš ilgametės autoriaus patirties.

Parašykite atsiliepimą apie "Badavimo fenomenas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Badavimo fenomenas, kurią skaitytojams dovanoja Genadij Malachov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Genadij Malachov su knyga Badavimo fenomenas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Badavimo fenomenas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Genadij Malachov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Badavimo fenomenas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Badavimo fenomenas" perkama kartu