⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas

Kaina: 3,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-30 3.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas" aprašymas

1974 metais, paskatinti Kanados bahajų Nacionalinės dvasinės asamblėjos, grupė moksleivių ir studentų įkūrė asociaciją, ska¬tinančią sistemingai studijuoti bahajų tikėjimą universitetiniu lygiu. Grupės darbas klestėjo organizuojant paskaitas, konferencijas ir leidžiant seriją publikacijų. Šiandien bahajų Studijų asociacija, kurios būstinė įsikūrusi Otavos mieste Kanadoje, gali pasigirti nacionaliniais filialais keliose pasaulio šalyse.
Augant organizacijai buvo pripažinta, kad nė vieno iš egzistuojančių šaltinių nepakanka sudaryti vadovėliui, kuris galėtų būti mokomąja priemone, tinkama aukštajai mokyklai. Buvo nutarta, kad reikia užsakymo, pagal kurį ir parašytas šis darbas. Todėl autoriai reiškia ypatingą padėką Asociacijai ne tik dėl jų iniciatyvos pateikiant šį projektą, bet ir už nuolatinę paramą siekiant jį realizuoti.
Mes norėtume pareikšti padėką ir Todui Losonui (Tod Law-son) iš Makdžilio (McGill) Universiteto Islamo instituto, kuris redagavo skyrių apie istorinį islamo pagrindimą; Braunli Tomas (Brownlee Thomas), kuri dosniai dalijosi savo profesiniu techninio redaktoriaus patyrimu; ir Marionai Finli (Marion Finley) iš Lavalio (Lavai) universiteto, kuri maloniai sutiko atlikti persiškų ir arabiškų terminų transliteraciją. Padėkos taip pat nusipelno La-ris Baknelis (Larry Bucknell) ir Betė Fišer (Betty Fisher) iš "Ba-ha'i Publishing Trust" Jungtinėse Valstijose už įvairią realią pagalbą, kurią jie suteikė. Mudu abu giliai dėkingi Zuzanai Laionz (Su-san Lyons), kuri redagavo keletą rankraščio variantų.
Ir pagaliau esame dėkingi daugybei draugų, kurie padrąsino mus, kad imtumėmės šio projekto; ypač dėkingi savo žmonoms, kurių supratimas ir parama leido jį užbaigti.

Vertė Vida Andrašiūnienė

Turinys

TURINYS

Pratarmė / 4
Įžanga / 5
1. Istorinis pagrindas / 9
2. Babo tikėjimas / 13
3. Baha u'llah / 32
4. Tikėjimo įpėdiniai / 52
5. Pagrindiniai mokymai / 73
6. Dievas, Jo Apsireiškimai ir žmogus / 98
7. Baha'u'llah Pasaulinė tvarka / 124
8. Administracija ir įstatymai / 138
9. Bahajų bendruomenė / 159
10. Sėkmės ženklai / 177Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos religijos

William S. Hatcher, J. Douglas Martin pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, William S. Hatcher, J. Douglas Martin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas" perkama kartu