⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Baikerio knyga

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-03 Kasparas

Kas domisi motociklais, žino, kad tokia tema literatūros lietuvių kalba tikrai nėra daug. Tad rekomenduoju - įdomu esamiems entuziastams ir būsimiems keliautojams motociklu!


2022-08-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baikerio knyga" aprašymas

Audrius Skučas – baikeris su trisdešimties metų patirtimi, baikerių klubo narys, motociklininkų vairavimo instruktorius. Savo knygoje „Baikerio knyga“ jis dalijasi per ilgus metus sukauptomis žiniomis apie tai, ko reikia, norint saugiai važinėtis motociklu.

Audrius Skučas pasakoja, kad aistra motociklams užsikrėtė būdamas vos trylikos metų. Tuomet jo kiemo draugas dovanų gavo mopedą. O toliau viskas tradiciškai: ilgas krapštymasis sandėliukuose ir garažiukuose, birbinimas aplink rajoną, tepaluoti pirštai ir laisvės jausmas.

Vėliau motociklus vyras trumpam apleido, nes dėmesį atitraukė studijos ir šeima. Tačiau prieš dešimtmetį hobis vėl grįžo į gyvenimą – tvirtai ir ilgam. Audrius Skučas įsigijo ir visų baikerių svajonę – „Harley Davidson“ motociklą. Savo kelionių po Lietuvą, Europą ir Šiaurės šalis metu jis užmezgė daugybę naujų pažinčių ir draugysčių bei patyrė neįtikėtinų nuotykių.

Žinoma, per kelis dešimtmečius nutinka ne tik smagių dalykų, bet ir pavojingų situacijų. Patyręs ir gerai pasiruošęs baikeris daugelio jų gali išvengti arba priimdamas teisingus sprendimus maksimaliai sumažinti žalą. Knygoje „Baikerio knyga“ autorius atskleidžia visko, ko reikia pasiruošusiems susidraugauti su metaliniu žirgu. Skaitytojai susipažins su esminiais motociklo valdymo niuansais, išmoks vertinti rizikas, susipažins su dažniausiai motociklininkų daromomis klaidomis.

Autorius Audrius Skučas savo tekste primena, kad važinėti motociklu – malonumas, o tobuli vairavimo įgūdžiai prideda pasitikėjimo ir saugumo. Saugumas – vienas svarbiausių akcentų, o Audriaus patirtis, sukaupta per tūkstančius kilometrų, bei naudingi ir praktiniai patarimai pravers tiek naujokams, tiek tiems, kurie galvoja, kad apie motociklizmą žino viską. Juk tobulėti privalome nuolat!

„Baikerio knyga“ – išplėstas baikerio vadovas. Anksčiau Audrius Skučas buvo išleidęs knygą „Baikerio užrašai“, kuri sulaukė itin didelio skaitytojų susidomėjimo.

Vilioja romantiškas motociklininkų gyvenimas? Prieš įsiliedami į jų gretas perskaitykite „Baikerio knygą“, kurią kviečiame įsigyti internetu. Trumpas aprašymas neperteikia žinių, kurias surinko ir aptarė autorius. Norite įsigyti kito žanrų knygų? Jų taip pat rasite pirkti online. Jūsų laukia tiek patarimai, tiek įdomūs veikėjai ar siužetai. Rinkitės atsižvelgę į skaitytojų apžvalgas bei atsiliepimus arba įvertinkite santrauką, aprašymą, ištraukas bei puslapių skaičių. Knygų, kurios kainuoja pigiau, rasite tarp gausių akcijų ir išpardavimų!


  • Autorius: Audrius Skučas
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094842863

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-03

Kas domisi motociklais, žino, kad tokia tema literatūros lietuvių kalba tikrai nėra daug. Tad rekomenduoju - įdomu esamiems entuziastams ir būsimiems keliautojams motociklu!

2021-04-26

Lengvas skaitinys savaitgaliui - apie meilę motociklui.

Parašykite atsiliepimą apie "Baikerio knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos memuarų knygos

Audrius Skučas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Baikerio knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Baikerio knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Baikerio knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Baikerio knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audrius Skučas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Baikerio knyga" perkama kartu