0

Baikštus kačiukas Semis

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-10-23 Tomas

Gera knyga bet kas yra autorius?

Informacija

Baikštus kačiukas Semis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786090128336

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Baikštus kačiukas Semis" aprašymas

Ema visada gailėjo kačių, gyvenančių jojimo mokyklos arklidėse. Juk būtų geriau, jei jos turėtų tikrus namus! Ir Tigė, jos mėgstamiausia katė, atsiveda tris kačiukus!

Mergaitė daug laiko praleidžia su kačiukais ir pamilsta mažytį rainiuką, kurį pavadina Semiu. Ji norėtų jį pasilikti, bet ar pavyks įtikinti mamą ir tėtį pasiimti baikštų, puslaukinį katinėlį?

Sophy Williams iliustracijos

2019-10-23

Gera knyga bet kas yra autorius?

Parašykite atsiliepimą apie "Baikštus kačiukas Semis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Baikštus kačiukas Semis, kurį parašė Holly Webb. Siūlome ne tik išsamų Baikštus kačiukas Semis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Holly Webb. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Baikštus kačiukas Semis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Baikštus kačiukas Semis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Baikštus kačiukas Semis" perkama kartu