⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose (knyga su defektais)

Kaina: 5,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knyga, kurios kai kas laukė su nekantrumu, o kai kas su baime – „Baimė: Trumpas Baltuosiusose rūmuose“ pasakoja apie pirmuosius du prezidento kadencijos metus ir parodo tikrąjį Donaldo Trumpo veidą.

Tiriamosios žurnalistikos profesionalas Bob Woodward gali būti tituluojamas Baltųjų rūmų metraštininku. Jo plunksna ir aštrus žvilgsnis jau aprašė aštuonių JAV prezidentų vadovavimą nuo Nixono iki Obamos. Jis buvo tas žmogus, kuris atskleidė žymųjį Watergate skandalą, dėl kurio Richard Nixon buvo priverstas palikti postą. Šiandien kritiško ir profesionalaus žurnalisto žvilgsnis krypsta į Donaldo Trumpo administraciją.

Kai 2016 m. galingiausios pasaulio valstybės prezidentu tapo ekscentriškasis milijardierius Donaldas Trumpas, visi sulaikę kvapą laukė, kaip toliau klostysis pasaulio politikos įvykiai. Drąsiais ir ne visada apgalvotais pareiškimais tiek oponentus, tiek šalininkus šokiravęs kandidatas stojo už JAV vairo ir nuo to laiko kiekvienas jo veiksmas nepalieka abejingų. Šiandien pagrindiniu politikos naujienų kanalu tapo prezidento asmeninė „Twitter“ paskyra, o priimti sprendimai supriešino jį su senais sąjungininkais.

Knygos „Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose“ pagrindas – žurnalisto surinkti šimtai valandų interviu su administracijos darbuotojais ir kitais aukščiausiais valstybės pareigūnais, dokumentų, užrašų ir dienoraščių analizė. Bob Woodworth išsamiai ir detaliai aprašo, kaip Donaldas Trumpas priima aukščiausio lygio vidaus bei užsienio politikos sprendimus. Tai tiksliausias prezidentinio darbo portretas, sukurtas per pirmuosius jo vadovavimo metus.

Pats Donaldas Trumpas į knygą reagavo sau būdingu stiliumi. Jis teigė, kad visi joje pasakojami dalykai yra pramanyti, o citatos išgalvotos – esą, jei būtų taip kalbėjęs, niekuomet nebūtų išrinktas JAV prezidentu. Nors dabar yra nusiteikęs kritiškai Bob Woodworht atžvilgiu, dar 2013 m. Trumpas pagyrė šio parašytą darbą apie Barako Obamos administraciją.

2016 m. darytame interviu žurnalistas tuomet dar tik kandidato į prezidentus paklausė, ar šis sutinka su Barako Obamos žodžiais, kad tikroji galia yra tada, kai pasieki savo nenaudodamas smurto. Donaldas Trumpas sutiko – galia išties susijusi su pagarba. Tačiau, pridėjo jis, tikroji galia yra baimė. Iš čia ir kilo knygos pavadinimas.

„Jei reikėtų išsirinkti vieną svarbiausią knygos „Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose“ vietą, tai būtų žinia, jog JAV prezidentas yra apsigimęs melagis… Woodwardas turi galimybę palyginti Trumpą ir Nixoną. Tačiau tai ne jo stilius. „Baimės“ pasakojimas vystosi lėtai. Jis veikiau primena ne uraganą, o lėtą tropikų audrą. Skaitytojas verčia puslapį po puslapio, nes smulkiausias ir nuobodžiausias sprendimų priėmimo detales aprašantis Woodwardas galiausiai pateisina knygos pažadą.“

The New York Times  • Autorius: Bob Woodward
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791260-BR
  • Vertėjas: Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Bob Woodward pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bob Woodward tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose (knyga su defektais)" perkama kartu