⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baimės dovana. Nuo smurto saugantys išgyvenimo signalai

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baimės dovana. Nuo smurto saugantys išgyvenimo signalai" aprašymas

Gavinas de Beckeris yra ryškiausias Jungtinių Amerikos Valstijų smurtinio elgesio prognozavimo ekspertas. Šioje knygoje „Baimės dovana. Nuo smurto saugantys išgyvenimo signalai“ jis įmena žmogaus smurto mįslę bei parodo, kad, kaip ir visi sutvėrimai žemėje, savyje turime gebėjimą prognozuoti prievartą ir jos išvengti. Pasitelkęs tuzinus svarių pavyzdžių, de Beckeris mus moko naudotis pačiu paprasčiausiu, pernelyg dažnai nuvertinamu išgyvenimo įgūdžiu – intuicija. Knygoje „Baimės dovana“ taip pat nagrinėjama žmogaus elgsena, psichologija, o kartu tai ir praktiškas gidas saugesniam, nepagrįstos baimės nevaržomam gyvenimui gyventi.

Nepažįstamasis nuošalioje automobilių stovėjimo aikštelėje moteriai pasiūlo panešti jos pirkinius. Ar jis – gerasis samarietis, ar vyras, turintis savų motyvų?
Atleistas iš darbo darbuotojas pažada: „Tu pasigailėsi.“ Ar jis grįš su ginklu?
Po pirmojo pasimatymo vyras moteriai tvirtina, kad jiems „likimo“ lemta susituokti. Ko jis imsis, kai ji nuspręs daugiau su juo nebesimatyti?

Gavinas de Beckeris pripažįstamas kaip JAV autoritetingiausias viešųjų asmenų apsaugos specialistas. Jo 900 darbuotojų darbinanti įmonė konsultuoja ir saugo daugybę ryškių asmenybių ir šeimų iš viso pasaulio. Jo sukurta smurto vertinimo programa MOSAIC naudojama analizuoti grėsmėms, galinčioms kilti JAV Aukščiausiojo Teismo teisėjams bei Kongreso nariams, o jo darbai jam leido eiti trejas prezidento pareigas. Gavino de Beckerio įmonė ne tik patarinėja teisėsaugos institucijoms ir valstybinėms agentūroms apie tai, kaip prognozuoti smurtą, bet ir padeda paprastiems piliečiams, nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje ar persekiojimo. Knyga „Baimės dovana“ išleista 18 kalbų.

„Praktiškas gidas, kuris skaitomas it trileris... verčiantis pamąstyti... įgalinantis.“
Boston Globe

„De Beckeris turi daug ką pasakyti apie nusikaltimus, jų baimę ir tą pasako labai įtikinamai... Pasitelkęs empatiją, raminančius žodžius ir išmintį, jis apžavi savo skaitytojus.“
Newsweek

Šiais laikais nė vienas nėra apsaugotas nuo smurto. Tačiau galime apsisaugoti išmokę pasitikėti savo šeštuoju jausmu, įspėjančiu apie gresiančią prievartą, ir veikti atsižvelgdami į jį.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Gift of Fear
  • Autorius: Gavin de Becker
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094930157
  • Vertėjas: Saulius Juozapavičius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baimės dovana. Nuo smurto saugantys išgyvenimo signalai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie savivertę ir meilę sau

Gavin de Becker pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Baimės dovana. Nuo smurto saugantys išgyvenimo signalai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Baimės dovana. Nuo smurto saugantys išgyvenimo signalai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Baimės dovana. Nuo smurto saugantys išgyvenimo signalai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Baimės dovana. Nuo smurto saugantys išgyvenimo signalai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gavin de Becker tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Baimės dovana. Nuo smurto saugantys išgyvenimo signalai" perkama kartu