0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baisus dalykas, nutikęs Barnabiui Broketui (2-as leidimas)

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nauja knyga
Kaina internetu: 11,59 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (11%)
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-20 Jonė

Puiki knyga apie kitoniškumo pripažinimą.


2021-10-31 11.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baisus dalykas, nutikęs Barnabiui Broketui (2-as leidimas)" aprašymas

Barnabis gimė pačioje normaliausioje šeimoje, kur jau gyveno tėtis, mama, brolis ir sesė. Bet siaubingas dalykas tai, kad vos gimęs, Barnabis… moka skraidyti. O tai – baisiai nepatogu ir pačiam Barnabiui, ir normaliems jo tėvams. Keistas berniukas trukdo visiems. Net ir į mokyklą Barnabis eina su specialia kuprine, laikančia jį arčiau žemės. Tačiau kartą numetęs balastą, berniukas netyčia išskrenda į nepaprastą kelionę aplink pasaulį. Čia ir prasideda svarbiausi dalykai; kelionėje jis sutinka daugybę žmonių, kurie taip pat yra kitokie. Tačiau visi jie – laimingi. Ir kiekvienas jų Barnabį išmoko ko nors svarbaus.

"Baisus dalykas, nutikęs Barnabiui Broketui"- tai neįtikėtina istorija apie skraidantį berniuką Barnabį Broketą, kuris gimė normalioje šeimoje.

"Skaičiau, verčiau, verkiau... ir juokiausi. Vos užvertusi paskutinį puslapį, pradėjau ilgėtis Barnabio. Norėčiau, kad šią knygą paskaitytų ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Tam, kad pakėlę galvas nuo pilkos kasdienybės, kitaip pažvelgtų ne tik į savo vaikus, bet ir į džiugią mus supančio pasaulio įvairovę. Dabar, kai man liūdna ar nuobodu, pakėlusi akis ieškau to mažo berniuko, pro stoglangį kylančio į žvaigždėtą nakties dangų – jo laukia nauji draugai, neįtikėtini nuotykiai ir dar nematyti kraštai. Jis tarsi sako man – juk viskas dar prieš akis!"
Violeta Palčinskaitė, knygos vertėja

John Boyne (Džonas Boinas) – garsus airių rašytojas, aštuonių knygų suaugusiems ir keturių vaikams autorius. Jo knygos išverstos į 46 kalbas.


 • Pavadinimas originalo kalba: THE TERRIBLE THING THAT HAPPENED TO BARNABY BROCKET
 • Autorius: John Boyne
 • Leidėjas: Tyto alba
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 312
 • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094660511
 • Vertėjas: Violeta Palčinskaitė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-07-20

Puiki knyga apie kitoniškumo pripažinimą.

2021-03-04

KODĖL VAKAR KAINAVO 0.01 EUR ŠIANDIEN JAU 100000 DURNIAI APGAVIKAI

Parašykite atsiliepimą apie "Baisus dalykas, nutikęs Barnabiui Broketui (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Baisus dalykas, nutikęs Barnabiui Broketui (2-as leidimas)", kurį parašė John Boyne. Siūlome ne tik išsamų "Baisus dalykas, nutikęs Barnabiui Broketui (2-as leidimas)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido John Boyne. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Baisus dalykas, nutikęs Barnabiui Broketui (2-as leidimas)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Baisus dalykas, nutikęs Barnabiui Broketui (2-as leidimas)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Baisus dalykas, nutikęs Barnabiui Broketui (2-as leidimas)" perkama kartu