⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baisus vidurvasaris. Stebuklinga žiema (Troliai Mumiai 3)

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-11-01 Nastia

labai faina knyga!!!


2022-10-31 11.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baisus vidurvasaris. Stebuklinga žiema (Troliai Mumiai 3)" aprašymas

Nepakartojamieji troliai Mumiai - tai rašytojos Tove Jansson sugalvotos mažos būtybės, kurios elgiasi kaip suaugę žmonės - rūko pypkę, rašo memuarus, ūkininkauja, o žaidžia kaip vaikai. Jie visi tarytum vaidina teatre. Tai itin geri ir doraširdžiai padarėliai. Mumių slėnyje mielas bet koks svečias.

"Šitokio pasaulio savo širdies gelmėse trokšta kiekvienas iš mūsų", - rašė visame pasaulyje išgarsėjusi rašytoja.

Ugnikalnio sukelta baisioji banga vos nepaskandina trolių Mumių slėnio. Gelbėdamiesi nuo potvynio, Mumiai įsikrausto į keistą srovės atplukdytą namą ir jame apsigyvena. Skaitydami knygą taip pat sužinosite, kaip netikėtai iš žiemos miego pabudęs Muminukas pamato, kaip atrodo žiema, be to, susiranda naujų draugų.

Vaikų literatūros klasika tapę pasakojimai apie trolius Mumius švedų kalba rašiusiai suomių rašytojai Tuvei Janson pelnė pasaulinę šlovę. Pagal jos knygas pastatyta spektaklių, operų, vaidybinių filmų, parengta radijo ir televizijos laidų, Japonijoje sukurtas garsusis 52 serijų animacinis šedevras.

Iš švedų kalbos vertė Laima Bareišienė


  • Autorius: Tove Jansson
  • Serija: Troliai Mumiai
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955883678

Kiti taip pat domėjosi


2010-11-01

labai faina knyga!!!

2010-06-03

si knyga jega man labiausei patinka is visų skaitytų

2007-09-23

troliai mumiai yra jega

Parašykite atsiliepimą apie "Baisus vidurvasaris. Stebuklinga žiema (Troliai Mumiai 3)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Baisus vidurvasaris. Stebuklinga žiema (Troliai Mumiai 3)", kurį pristato Tove Jansson. Siūlome ne tik išsamų "Baisus vidurvasaris. Stebuklinga žiema (Troliai Mumiai 3)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tove Jansson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Baisus vidurvasaris. Stebuklinga žiema (Troliai Mumiai 3)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Baisus vidurvasaris. Stebuklinga žiema (Troliai Mumiai 3)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Baisus vidurvasaris. Stebuklinga žiema (Troliai Mumiai 3)" perkama kartu