Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

BalaMutikai

Kaina internetu: 11,49 €
Kaina knygyne: 12,89 €*
Sutaupote: 1,40 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "BalaMutikai" aprašymas

„BalaMutikai“ - tai unikali knyga apie linksmas, kupinas staigmenų BalaMutikų istorijas, kurios nukelia skaitytoją į vaizduotės pasaulį. Kiekvieną pasakojimą lydi jos herojai, tačiau įvykį, sutiktus naujus personažus ar jų namus, teks pavaizduoti pačiam skaitytojui ir tapti šios knygos dailininku, iliustruotoju.


  • Autorius: Edita Lei
  • Leidėjas: Aridėja
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • Formatas: 22x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099600864

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "BalaMutikai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "BalaMutikai", kurį pristato Edita Lei. Siūlome ne tik išsamų "BalaMutikai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Edita Lei. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "BalaMutikai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "BalaMutikai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "BalaMutikai" perkama kartu