0

Balta drobulė

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -26%
Internetu: 4,49 €
Knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (26%)
  • Knygos išleidimo data: 2019-10-22
Informacija

Balta drobulė


4.49 In stock
Rezervuoti
Aprašymas

Išankstinė knygos prekyba!
Prašome šiai knygai daryti atskirą užsakymą, nes kartu su šia knyga užsakytos kitos knygos bus pristatytos tik gavus išankstinės prekybos knygą.  

Antanas Škėma ketverius metus negalėjo rasti savo romanui "Balta drobulė" leidėjo… O dabar ši knyga – pripažinta ir viena mėgstamiausių klasikinių lietuvių literatūros knygų.

"Balta drobulė" nėra vientisas pasakojimas. Tai vieno herojaus pasąmonės srautas. Tas herojus – Antanas Garšva, dirbantis liftininku viename Niujorko viešbutyje. Iš pažiūros jis – tvarkingas darbuotojas, bet viduje verda jausmai ir egzistenciniai klausimai. Darbas ir uniforma jį bukina, širdyje – kūrybinės kančios, galvoje – suirutė. Regis, jis tuoj išprotės…

Knyga "Balta drobulė" – pirmasis lietuviškas avangardinis romanas, kuriame nėra aiškios intrigos ar siužeto. Veiksmas vystosi pasąmonės srautu, chaotiškai, šokinėja laike – įtraukia mus į dabarties įvykius ir praeities apmąstymus. Tik pasirodžiusi, "Balta drobulė" tapo novatoriškiausia grožinės literatūros knyga, kada nors parašyta lietuviškai.

Antanas Škėma (1910-1961) – aktorius, režisierius, rašytojas. Mėgo laužyti nusistovėjusias taisykles ir normas, iki šių dienų laikomas vienu svarbiausių XX a. Lietuvos rašytojų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu