0

Balta drobulė. Audioknyga (CD)

6,50 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Balta drobulė. Audioknyga (CD)

  • Leidėjas: Zuzi records records
  • Išleidimo metai: 2007
  • ISBN ar kodas: 4779021581779

2020-10-31 6.5 InStock
Į krepšelį
Knygos "Balta drobulė. Audioknyga (CD)" aprašymas

Audio knyga, kurioje publikuojamas vieno iš talentingiausių lietuvių išeivijos kūrėjų Antano Škėmos romanas “Balta drobulė”.

Audio knyga, kurioje aktorius Giedrius Arbačiauskas skaito į mokyklinę programą įtrauktą kūrinį, itin pravers laiko stokojantiems moksleiviams – šią knygą galima “skaityti” kelionėje ar draugų būryje, nevarginant akių ir susipažįstant su romanu trumpiau nei per valandą.

Trukmė: 5 val. 30 min.

Parašykite atsiliepimą apie "Balta drobulė. Audioknyga (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Balta drobulė. Audioknyga (CD), kurią skaitytojams dovanoja Antanas Škėma. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Škėma su knyga Balta drobulė. Audioknyga (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Balta drobulė. Audioknyga (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Škėma. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Balta drobulė. Audioknyga (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Balta drobulė. Audioknyga (CD)" perkama kartu