0

Balta kaip sniegas. Antra "Raudona kaip kraujas" knyga

Informacija

Balta kaip sniegas. Antra "Raudona kaip kraujas" knyga

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786090115183

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Balta kaip sniegas. Antra "Raudona kaip kraujas" knyga" aprašymas
Veidrodėli, veidrodėli, pasakyk...
Ji kiaurai permato žmones, bet niekam neleidžia prieiti per arti. Ji visada pietauja viena, bet niekada neatrodo vieniša. Ji tokia kaip visi ir nepanaši į nieką. Vieniša kovotoja, kuriai patinka pačiai rinktis priešininkus. Ji – dėlionės gabalėlis, kuris netinka niekur ir tinka visur.

Praėjusių metų įvykiai Snieguolei Anderson kainavo daug jėgų, todėl vasarą ji nusprendžia praleisti toli nuo namų – Prahoje. Vingiuotos seno miesto gatvelės ir paslaptingi kiemai, palaiminga vienatvė ir visiška laisvė. Tačiau Snieguolė džiaugiasi neilgai – nedidelėje kavinukėje prie jos prisėda keista mergina, Lenka, ir prisistato esanti... jos netikra sesuo. O kas, jei Lenka sako tiesą? Netrukus Snieguolė atsiduria keistame mediniame name toli nuo miesto centro ir susipažįsta su Lenkos šeima. Ore tvyro bloga nuojauta, ir Snieguolė jaučia – jos naujųjų pažįstamų ketinimai nėra tokie nekalti ir balti kaip sniegas. Negana to, mieste pasklinda gandas apie paslaptingą sektą...

Prahą apgaubia tiršto karščio migla, o Snieguolė vėl įsipainioja į mirtinai pavojingus įvykius, kurie neleis atsikvėpti nė valandėlei. Šįkart ant kortos pastatytos ne tik žmonių gyvybės, bet ir giliausiai slepiamos merginos paslaptys. Ko ji bijo ir ką slepia net nuo savęs pačios?

"...jaučiausi taip, tarsi viskas vyktų su manimi. Kartais netgi užmiršdavau kvėpuoti, kai kartu su Snieguole lėkiau Prahos gatvėmis ir sulaikiusi kvapą laukiau, kaip įvykiai klostysis toliau."
Hemulin kirjahylly Literature Blog

Antroji serijos "Raudona kaip kraujas" knyga "Balta kaip sniegas" apie nepamirštamąją Snieguolę Anderson iš mistiškosios šiaurės. Ji įpratusi apsiginti ir nuo kitų laikytis atokiau. Snieguolė laikosi principo nesikišti į svetimus reikalus, tačiau nuolat įsipainioja į mirtinai pavojingus įvykius. Karščio migloje skendinti Praha, netikra seserimi prisistačiusi nepažįstama mergina, paslaptinga sekta, mirtinai pavojingi įvykiai ir ilgai nuo visų slėptos paslaptys. Šįkart Snieguolės laukiantis nuotykis neleis atsikvėpti nė valandėlei...

Jaunimui skirtas įtempto siužeto detektyvinis trileris jau tapo sensacija visame pasaulyje. Knyga verčiama į beveik 50 kalbų ir lyginama su populiariąja suaugusiems skaitytojams skirta „Mergina su drakono tatuiruote“.

Iš suomių k. vertė Aida Krilavičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Balta kaip sniegas. Antra "Raudona kaip kraujas" knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Balta kaip sniegas. Antra "Raudona kaip kraujas" knyga, kurią skaitytojams dovanoja Salla Simukka. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Salla Simukka su knyga Balta kaip sniegas. Antra "Raudona kaip kraujas" knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Balta kaip sniegas. Antra "Raudona kaip kraujas" knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Salla Simukka. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Balta kaip sniegas. Antra "Raudona kaip kraujas" knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Balta kaip sniegas. Antra "Raudona kaip kraujas" knyga" perkama kartu