0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baltaragio malūnas. Audioknyga (CD)

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-01 ...

...


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 2.31 SoldOut

Knygos "Baltaragio malūnas. Audioknyga (CD)" aprašymas

,,Baltaragio malūnas"- tai kūrinys apie liaudies dvasinį grožį ir išdidumą, parašytas pasinaudojant pasakų motyvais, tačiau kartu išlaikant ir realų, tikrovišką pagrindą. Būdingiausias kūrinio bruožas- gaivališkas lyrizmas, liaudiškas humoras. Kasdieniški gyvenimo reiškiniai čia apgaubiami romantiška- poetiška skraiste.

Audioknygos įrašas MP3 formatu.2020-12-01

...

2020-12-01

2020-12-01

2020-10-26

2017-10-25

Labai gera Knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Baltaragio malūnas. Audioknyga (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Baltaragio malūnas. Audioknyga (CD)", kurią skaitytojams dovanoja Kazys Boruta. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazys Boruta su knyga "Baltaragio malūnas. Audioknyga (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baltaragio malūnas. Audioknyga (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazys Boruta. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baltaragio malūnas. Audioknyga (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baltaragio malūnas. Audioknyga (CD)" perkama kartu