0

Pirkėjų atsiliepimai

Baltas gulbių sostas

Kaina: 7,88 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 7.88 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baltas gulbių sostas" aprašymas

Janinos Degutytės eilėraščių knyga "Baltas gulbių sostas" savo menine verte išskirtinė ne tik poetės kūryboje, bet ir visoje lietuvių vaikų poezijoje. Joje sudėti patys brandžiausi eilėraščiai, kurių daugelis, be abejonės, mūsų mažųjų poezijos klasika. šis rinkinys akivaizdžiai byloja apie savitą ir jaukų poetinį pasaulį, kuriame vaikui artima ir suprantama forma poetizuojami šviesiausi žmonijos idealai, moralinis žmogaus grynumas. "Baltas gulbių sostas" - gražiausia 1984 m. knyga. Ji vienintelė, už kurią Respublikinė premija paskirta ne tik poetei, bet ir dailininkei I. Žviliuvienei. (Literatūrologas Jonas Linkevičius)


  • Autorius: Janina Degutytė
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: kietas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9986341965

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baltas gulbių sostas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Baltas gulbių sostas", Janina Degutytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Janina Degutytė su knyga "Baltas gulbių sostas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baltas gulbių sostas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janina Degutytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baltas gulbių sostas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baltas gulbių sostas" perkama kartu