⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baltas ilgesio aidas

Kaina: 9,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baltas ilgesio aidas" aprašymas

„Baltas ilgesio aidas“ - pirmoji kūrėjos Nijolės Baškytės Katelynienės poezijos knyga. Skaitytoją ji pasitinka gražiomis ir meniškomis pačios autorės fotografijomis, į kiekvieną skyrelį įveda savo nuotaika, savo prasmėmis.

Knygoje „Baltas ilgesio aidas“ skaitytojas ras įdomų ir savitą kūrėjos pasaulį. Nuo šelmiško ir džiugaus jausmo - iki gilios meilės, ieškojimų, atminties pajautimo artumo... Švelni kūrėjos kalba kviečia įeiti į asmeninę erdvę, kur pakili meilės energija pinasi su liūdesiu, su neišsipildžiusiais lūkesčiais... Čia ir mūsų Lietuva, jos piliakalniai, jos gamta - gimtieji slėniai ir upės, čia toks atviras pokalbis apie savo vaikystę ir pokalbis su savimi...


  • Autorius: Nijolė Baškytė Katelynienė
  • Leidėjas: Litera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 122
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094820847

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baltas ilgesio aidas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Baltas ilgesio aidas", Nijolė Baškytė Katelynienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nijolė Baškytė Katelynienė su knyga "Baltas ilgesio aidas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baltas ilgesio aidas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Baškytė Katelynienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baltas ilgesio aidas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baltas ilgesio aidas" perkama kartu