0

Baltas kvadratas juodame fone

Informacija

Baltas kvadratas juodame fone


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Baltas kvadratas juodame fone" aprašymas
Antrojo poetės rinkinio eilėraščiuose – kasdieniškos ir nekasdieniškos būsenos, moters gyvenimo peripetijos, įdėmus žvilgsnis į aplinką ir save. Rinkinio sandara ir vaizdai rodo, kad tai poetės ir dailininkės knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Baltas kvadratas juodame fone"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baltas kvadratas juodame fone, kurią skaitytojams dovanoja Daiva Molytė-Lukauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daiva Molytė-Lukauskienė su knyga Baltas kvadratas juodame fone jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baltas kvadratas juodame fone patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Molytė-Lukauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baltas kvadratas juodame fone palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Baltas kvadratas juodame fone" perkama kartu