0

Baltasis lokiukas. Pasakų knyga vaikams apie maisto gaminimą

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Baltasis lokiukas. Pasakų knyga vaikams apie maisto gaminimą

  • Leidėjas: 700 eilučių
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 23x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • ISBN ar kodas: 9786099577050

2020-09-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Baltasis lokiukas. Pasakų knyga vaikams apie maisto gaminimą" aprašymas

Baltojo lokiuko kojos netyčia įšąla į ledo lytį ir jis leidžiasi į kvapą gniaužiančią ir seilę varvinti verčiančią kelionę. Virš bedugnių skraido traukiniai, iš dangaus krinta dangiška mana, vandenyno verpete sukasi sala, pasitaiko ir akių ant pagaliukų!

Keliaudamas ir patirdamas neįtikėtinų nuotykių lokiukas išmoksta naujų receptų, o grįžęs į Lokiškes jis tampa baltuoju virėju.

Ši pasakų knyga tiek vaikams, tiek tėvams žada nuotykių ir virtuvėje. Ją perskaitęs ne vienas pradės gaminti valgį kaip tikras baltasis lokys!

Parašykite atsiliepimą apie "Baltasis lokiukas. Pasakų knyga vaikams apie maisto gaminimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Baltasis lokiukas. Pasakų knyga vaikams apie maisto gaminimą, kurį parašė Mara Viška, Uldis Daugavinš, Martinš Sirmais. Siūlome ne tik išsamų Baltasis lokiukas. Pasakų knyga vaikams apie maisto gaminimą aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mara Viška, Uldis Daugavinš, Martinš Sirmais. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Baltasis lokiukas. Pasakų knyga vaikams apie maisto gaminimą. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Baltasis lokiukas. Pasakų knyga vaikams apie maisto gaminimą dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Baltasis lokiukas. Pasakų knyga vaikams apie maisto gaminimą" perkama kartu