0

Baltieji stulpai

  • Nuolaida knygai -85%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 12,79 €*
Sutaupote: 10.80 € (85%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Baltieji stulpai

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9789986398912

2020-09-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Baltieji stulpai" aprašymas

Bandymas gyvenime kliautis jausmais, o ne protu.

Pasakodami žmonės mėgina susigrąžinti laiką... Juk kiekvienam mūsų šioje žemėje tenka plotelis, apšviestas saulės, pilnas žiemų ir vasarų, bet mes džiaugdamiesi nė nepagalvojame, kad jų neteksime, sako „Baltųjų stulpų“ herojus Vygandas. Jau artėdamas prie gyvenimo kelio pabaigos jis atsitiktinai sutinka jauną žurnalistą Darių. Gal šiam pravers seno žmogaus istorija? Ir gal tas laikas dar nemiręs, o gal nemiršta niekados, nes išminčiai sako, kad mirtis tolygu gyvenimui...

„Jaunystėje susikuriame kilniausius siekius, piešdami ateitį palankiausiomis spalvomis, nė nepagalvojame, kad mus gali ištikti tos pačios išorinės ir vidinės kliūtys, su kuriomis susiduria einantieji arba nuėjusieji prieš mus.
Panašiai gyvenimo kelią rinkosi ir Vygandas, vildamasis pranokti bendrakeleivius, gyventi kitaip negu jie: būsiu doresnis, ištikimesnis tiesai, bendraudamas su žmonėmis, labiau pasikliausiu jausmais, o ne protu. Jis nė nesapnavo, kad peržengęs gyvenimo pusiaują ir atsigręžęs atgal, pakelėse išvys savo bei kitų rankomis sunaikintų svajonėse kilusių laimės bokštų griuvėsius. Štai dabar jis jau žinotų, kaip reikia gyventi kitaip – vienintelė sąlyga, kad išsipildytų „Fauste“ ištarti J. W. Goethe’s žodžiai:
O, padaryk, kad man vėl grįžtų laikas,
Kai visas aš dar ateity buvau…“

Eugenijus Ignatavičius

Parašykite atsiliepimą apie "Baltieji stulpai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baltieji stulpai, kurią skaitytojams dovanoja Eugenijus Ignatavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eugenijus Ignatavičius su knyga Baltieji stulpai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baltieji stulpai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eugenijus Ignatavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baltieji stulpai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Baltieji stulpai" perkama kartu