0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Baltijos šalių ir Lenkijos sentikių kultūra: tyrinėjimai ir albumas (rusų k.)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Baltijos šalių ir Lenkijos sentikių kultūra: tyrinėjimai ir albumas (rusų k.)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Baltijos šalių ir Lenkijos sentikių kultūra: tyrinėjimai ir albumas (rusų k.)" aprašymas
Baltijos šalių ir Lenkijos sentikių kultūra: tyrinėjimai ir albumas Šis leidinys yra pirmasis bandymas atskleisti XVII a. antrosios pusės - XXI a. pradžios Baltijos šalių ir Lenkijos sentikių kultūrą, parašytas sintezės būdu. Knygą sudaro dvi dalys. Pirmoji (tiriamoji) rinkinio dalis sudaryta teminiu principu. Joje pateikti šeši Lietuvos, Rusijos bei Estijos mokslininkų straipsniai, skirti Baltijos regiono sentikių istorijos, raštijos, bažnytinio giedojimo bei ikonų tapymo tradicijoms pristatyti. Antroji knygos dalis - tai albumas, kuriame pristatomos svarbiausios Baltijos šalių ir Lenkijos sentikių meninės kūrybos sritys: ikonos, vario plastika, knygos ir bažnytiniai reikmenys iš Lietuvos ir užsienio muziejų bei sentikių maldos namų. Be to, į albumą įtraukta ir aprašyta dalis ikonų iš Vilniaus kolekcionieriaus A. Balyko privačios kolekcijos. Didžioji dauguma paminklų įtraukiama į mokslinę apyvartą ir publikuojama pirmą kartą.

  • Autorius: Grigorij Potašenko
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 455
  • ISBN ar kodas: 9786094010576

Parašykite atsiliepimą apie "Baltijos šalių ir Lenkijos sentikių kultūra: tyrinėjimai ir albumas (rusų k.)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baltijos šalių ir Lenkijos sentikių kultūra: tyrinėjimai ir albumas (rusų k.), kurią skaitytojams dovanoja Grigorij Potašenko. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Grigorij Potašenko su knyga Baltijos šalių ir Lenkijos sentikių kultūra: tyrinėjimai ir albumas (rusų k.) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baltijos šalių ir Lenkijos sentikių kultūra: tyrinėjimai ir albumas (rusų k.) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Grigorij Potašenko. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baltijos šalių ir Lenkijos sentikių kultūra: tyrinėjimai ir albumas (rusų k.) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baltijos šalių ir Lenkijos sentikių kultūra: tyrinėjimai ir albumas (rusų k.)" perkama kartu