BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baltijos valdovė (reginčiųjų ir Brailio raštu)

Kaina: 49,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 49.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baltijos valdovė (reginčiųjų ir Brailio raštu)" aprašymas

Sakmė „Baltijos valdovė“ – tai unikali knyga, skirta regintiems ir regos negalią turintiems vaikams. Ši knyga yra edukacinė priemonė, supažindinanti vaikus ne tik su viena žymiausių lietuviškų legendų apie Jūratę ir Kastytį, bet ir baltų mitologijos simboliais, kurie suprantami tik lytint. Kartu tai puiki galimybė tėvams ir vaikams praleisti laiką drauge.

Sakmės „Baltijos valdovė“ tekstas pateiktas reginčiųjų ir Brailio raštu. Todėl šią knygą skaityti gali visi vaikai: regintys ir neregiai.

Tai galimybė ugdyti reginčiųjų vaikų socialines vertybes ir požiūrį į neįgaliuosius, o regos negalią turintiems vaikams - skaityti tas pačias Įsigydami šią knygą, prisidėsite prie socialinės atskirties Lietuvoje mažinimo ir naujų knygų reginčiųjų ir Brailio raštu leidybos.


  • Autorius: Sigitas Poškus
  • Leidėjas: Verslas ar menas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 22
  • Formatas: 22x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099564258

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baltijos valdovė (reginčiųjų ir Brailio raštu)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Baltijos valdovė (reginčiųjų ir Brailio raštu)", kurį pristato Sigitas Poškus. Siūlome ne tik išsamų "Baltijos valdovė (reginčiųjų ir Brailio raštu)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sigitas Poškus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Baltijos valdovė (reginčiųjų ir Brailio raštu)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Baltijos valdovė (reginčiųjų ir Brailio raštu)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Baltijos valdovė (reginčiųjų ir Brailio raštu)" perkama kartu