0

Pirkėjų atsiliepimai

Baltijos Valstybių vienybės idėja ir praktika 1918-1940 metais

Kaina: 8,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 8.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baltijos Valstybių vienybės idėja ir praktika 1918-1940 metais" aprašymas

Leidinyje publikuojami teminiu principu sukaupti dokumentai, liudijantys Lietuvos, Latvijos ir Estijos vienybės idėjos kilmę ir puoselėjimą bei jos įgyvendinimo praktiką pirmosios modernios Nepriklausomybės laikais. Tai pirmas bandymas viename dokumentų rinkinyje pateikti šaltinius, atspindinčius trijų Baltijos valstybių pastangas sukurti politinę, karinę ir ekonominę sąjungą. Dauguma dokumentų skelbiami pirmą sykį. Tai pasiuntinių ataskaitos, pranešimai, telegramos, kiti raštai, siųsti savosioms vyriausybėms, šių vyriausybių instrukcijos, nurodymai pasiuntiniams, kitokia diplomatinio susirašinėjimo medžiaga, Baltijos valstybių užsienio reikalų ministrų konferencijų protokolai, rezoliucijos, nutarimai, Baltijos Antantės susikūrimo ir funkcionavimo dokumentai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baltijos Valstybių vienybės idėja ir praktika 1918-1940 metais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istoriniai dokumentai

Zenonas Butkus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Baltijos Valstybių vienybės idėja ir praktika 1918-1940 metais", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Baltijos Valstybių vienybės idėja ir praktika 1918-1940 metais" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Baltijos Valstybių vienybės idėja ir praktika 1918-1940 metais" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Baltijos Valstybių vienybės idėja ir praktika 1918-1940 metais"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Zenonas Butkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Baltijos Valstybių vienybės idėja ir praktika 1918-1940 metais" perkama kartu