0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baltoji baimė

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-03-12 EGle

Neidomu, dirbtina, juoda - balta.


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 13.29 SoldOut

Knygos "Baltoji baimė" aprašymas

Slapta vyriausybinė laboratorija apvogta! Moderniausia signalizacijos sistema dėl nežinomų priežasčių nesuveikė. Mokslininkas, kūręs vakciną nuo paslaptingo viruso, žuvęs. Mirtinas virusas dingęs. Kas įvykdė nusikaltimą? Dėl kokių priežasčių tūkstančiams žmonių iškilo pavojus? Tyrimą pradeda tyrimų centro saugos grupės viršininkė Tonė Galo. Kol kas vienintelė jos viltis – pūga, kuri bent kuriam laikui turėtų sustabdyti nusikaltėlius...
Įsisiautėjus pūgai iš vietos negali pajudėti ne tik besislapstantys nusikaltėliai, bet ir tyrimų centro direktoriaus vaikai, atvykę švęsti Kalėdų ir sulaukę netikėtos draugijos. Savų rūpesčių turi ir vietos televizijos reporteris, bet kokia kaina siekiantis pakilti karjeros laipteliais. Emocijos kaista, aštrėja slaptos kovos, viena po kitos atskleidžiamos šiurpios paslaptys...

Apie autorių:
Ken Follett (Kenas Foletas), g. 1949 m. – Didžiosios Britanijos žurnalistas ir rašytojas, apie dvidešimties trilerių, istorinių ir nuotykinių romanų autorius. Jo knygos išverstos į daugiau kaip 30 kalbų ir visame pasaulyje parduodamos milijoniniais tiražais.

  • Autorius: Ken Follett
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 431
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955247173

2008-03-12

Neidomu, dirbtina, juoda - balta.

Parašykite atsiliepimą apie "Baltoji baimė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Ken Follett parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Baltoji baimė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Baltoji baimė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Baltoji baimė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Baltoji baimė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ken Follett tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Baltoji baimė" perkama kartu