-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Baltoji Gėlelė ir Juodasis Princas

Kaina: 7,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baltoji Gėlelė ir Juodasis Princas" aprašymas

Pasaka apie tai, kaip išmintinga karalaitė, vardu Baltoji Gėlelė, nugali piktą despotą Juodąjį Princą ir išvaduoja Tylos karalijos gyventojus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baltoji Gėlelė ir Juodasis Princas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Baltoji Gėlelė ir Juodasis Princas", kurį pristato Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų "Baltoji Gėlelė ir Juodasis Princas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Baltoji Gėlelė ir Juodasis Princas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Baltoji Gėlelė ir Juodasis Princas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Baltoji Gėlelė ir Juodasis Princas" perkama kartu