0

Baltoji gvardija. Šuns širdis (Munken Premium)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Baltoji gvardija. Šuns širdis (Munken Premium)

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9789955134022

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Baltoji gvardija. Šuns širdis (Munken Premium)" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

"Baltoji gvardija" - vienas iš žymiausių Michailo Bulgakovo kūrinių. Romane vaizduojamos pilietinės kovos, vykusios Ukrainoje po bolševikų perversmo Rusijoje. "Baltoji Gvardija" parašyta poetizuota kalba, būdingu Bulgakovui stiliumi. Tai tarsi sakmė, apraudanti griūvantį seną gerąjį pasaulį, šeimos katastrofą, žlungantį ir išniekintą padorumą bei žmoniškumą.

Apysaka "Šuns širdis" - kupina satyros, grotesko, juodojo humoro alegorinis kūrinys. Jame rašytojas sujungė sovietinių laikų pradžios gyvenimo aktualijas su išmoninga fantastika. Skaitytojus žavi ir stebina įstabiai atskleistas tuometis gyvenimas, itin stipriomis emocijomis trykštantis dinamiškas pasakojimas.

Iš rusų kalbos vertė Jurgis Gimberis

Parašykite atsiliepimą apie "Baltoji gvardija. Šuns širdis (Munken Premium)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baltoji gvardija. Šuns širdis (Munken Premium), kurią skaitytojams dovanoja Michail Bulgakov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michail Bulgakov su knyga Baltoji gvardija. Šuns širdis (Munken Premium) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baltoji gvardija. Šuns širdis (Munken Premium) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michail Bulgakov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baltoji gvardija. Šuns širdis (Munken Premium) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Baltoji gvardija. Šuns širdis (Munken Premium)" perkama kartu