⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baltoji iltis

2023-06-30 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baltoji iltis" aprašymas

Vaikams nuo 7 m.

Nuostabūs bebaimio ir protingo pusiau vilko, pusiau šuns nuotykiai Amerikos šiaurėje.

Šis didingas gyvūnas, pavadintas Baltąja Iltimi, turės ištverti daug neteisybės, išdavysčių, kovoti dėl išlikimo ir nuolat jausti nevaržomos laisvės ilgesį. Jam teks pažinti ir gerų, ir blogų žmonių, keliauti iš rankų į rankas, kol pagaliau ras tikrąjį savo šeimininką ir apdovanos jį begaline meile ir ištikimybe.

„Baltoji Iltis“:

padeda suprasti gamtos dėsnius, gyvūnų prigimtį ir instinktus;
ugdo emocinį intelektą;
skatina užuojautą ir teisybės jausmą.

Jackas Londonas – XIX a. pabaigos – XX a. pradžios amerikiečių rašytojas, žinomas ir vertinamas visame pasaulyje. „Baltoji Iltis“ – vienas garsiausių rašytojo kūrinių, kurį jau šimtmetį su malonumu skaito tiek paaugliai, tiek suaugusieji.

Elisa Mazzoti – italų vaikų rašytoja, klasikinį romaną „Baltoji Iltis“ pritaikiusi mažiesiems skaitytojams. Puikias iliustracijas šiam leidimui piešė italų dailininkas Roberto Vetrano.


  • Pavadinimas originalo kalba: White Fang
  • Autorius: Džekas Londonas (Jack London), Elisa Mazzoti
  • Iliustratorius: Roberto Vetrano
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 19x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090144718
  • Vertėjas: Lina Būgienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baltoji iltis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Baltoji iltis", kurį pristato Džekas Londonas (Jack London), Elisa Mazzoti. Siūlome ne tik išsamų "Baltoji iltis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Džekas Londonas (Jack London), Elisa Mazzoti. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Baltoji iltis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Baltoji iltis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Baltoji iltis" perkama kartu