⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baltoji knyga

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-07-25 Irena

Rekomenduoju


2022-09-30 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baltoji knyga" aprašymas

Ramtha – prieš trisdešimt penkis tūkstančius metų Atlantidoje gyvenę karys, kuris įsikūnijo ir savo mokymus skleidžia per amerikietę Judy Z. Knight. „Baltoji knyga“ padės susipažinti su apšviestojo kario istorija bei mokymu. Knygoje kalbama apie reinkarnaciją, gyvenimo prasmę, pomirtinį gyvenimą, evoliuciją bei mąstymo galią.

1977-tais metais namų šeimininkė Judy Z. Knight kartu su vyru ruošėsi į išvyką kalnuose. Iš baptistų šeimos kilusi moteris visada domėjosi metafizika ir ezoterika. Netikėtai ponia savo namų virtuvėje išvydo įspūdingos išvaizdos vyrą. Pustrečio metro ūgio būtybė apsivilkusi ilgą rūbą prisistatė kaip apšviestasis Ramtha ir prižadėjo moterį išmokyti religinių tiesų. Ramtha teigė, kad paprasta namų šeimininkė yra jo dukra ir per ją jis pasauliui skleis savo mokymą. Nuo tada Judy Z. Knight yra kanalas tarp mokytojo ir jo pasekėjų.

Judy Z. Knight yra viena populiariausių laidininkių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji įkūrė ir Ramthos mokyklą „Ramtha's School of Enlightenment and Teachings“. Tarp mokymo pasekėjų yra ir nemažai žymių JAV žmonių.

Leidinyje „Baltoji knyga“ pristatomas pats Ramtha. Ramtha yra legendinis mokytojas, prieš šimtmečius perpratęs savo žmogiškumą ir sugrįžęs į šiuos laikus, kad papasakotų savo istoriją bei pasidalintų sukaupta patirtimi. Jis aiškina, kad per savo gyvenimą jis nagrinėjo žmogaus egzistencijos ir gyvenimo prasmę, savo paties stebėjimų bei apmąstymų dėka nušvito ir užkariavo fizinį pasaulį bei mirtį. Mokytojo filosofija atspindi jo paties gyvenimo patirtį. Ramthos mokymai nėra religija. Jie siūlo unikalią perspektyvą, kuri padės perprasti gyvenimo paslaptį. Senovės kario mokymai pabrėžia, kad kiekvienas individas yra atsakingas už savo tikrovę. Jis teigia, kad žmogaus mintys ir požiūris daro įtaką tolimesniam gyvenimui ir kiekvienas gali sąmoningai jį pakeisti meistriškai koreguodamas sąmonę.

Knygos „Baltoji knyga“ įžangoje Judy Z. Knight pasakoja apie savo pirmąją pažintį su Ramtha. Leidinyje yra įtrauktas Ramthos mokymuose naudojamų terminų žodynas. Toliau nagrinėjamos mūsų pamiršto dieviškumo, gyvenimo po mirties, evoliucijos, meilės, sąmonės, proto galios bei žmonijos egzistencijos temos. Ši knyga praplės akiratį bei suvokimą.

Iš anglų k. vertė Živilė Šileikaitė, Laimutė Žukauskienė


  • Autorius: Ramtha
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x21, minkšt iviršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690815

Kiti taip pat domėjosi


2020-07-25

Rekomenduoju

Parašykite atsiliepimą apie "Baltoji knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Ramtha pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Baltoji knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Baltoji knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Baltoji knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Baltoji knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ramtha tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Baltoji knyga" perkama kartu