0

Baltojo kiro giesmynai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Baltojo kiro giesmynai" aprašymas

Pajūryje gyvenančios poetės lyrikoje jautraus ir įdėmaus žmogaus išgyvenimai yra savaime įgiję savitų to krašto vaizdų ir spalvų. Tai ketvirtoji poetės (ir dailininkės) eilėraščių knyga, rodanti, kad jos balsas vis atviresnis, o žvilgsnis vis daugiau aprėpiantis.

Tai knyga, kurioje papildydami vieni kitus persipina autorės eilėraščiai ir jos sukurti grafiniai vaizdai. Poetinių tekstų mintys atskleidžiamos vizualiai.

„aš esu šiame krante
o krantas yra manyje
manyje yra krantas o
krante esu aš
aš esu krantas“

Parašykite atsiliepimą apie "Baltojo kiro giesmynai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baltojo kiro giesmynai, kurią skaitytojams dovanoja Daiva Molytė-Lukauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daiva Molytė-Lukauskienė su knyga Baltojo kiro giesmynai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baltojo kiro giesmynai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Molytė-Lukauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baltojo kiro giesmynai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Baltojo kiro giesmynai" perkama kartu