0

Baltosios pelytės nuotykiai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Baltosios pelytės nuotykiai

  • Leidėjas: Alka
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 22
  • ISBN ar kodas: 9789955540373

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Baltosios pelytės nuotykiai" aprašymas

Baltoji pelytė nepritampa prie savo pilkos spalvos brolių ir seserų, nes ji yra kitokia, o jos kailiukas – baltas. Dėl to atsiranda daug bėdų ir nemalonumų. Visi tik ir šaukia: „Žiūrėkit, kokia keista pelė!“

Baltutę pagauna Juodasis katinas, narvelyje ją įkalina berniukas Tomas, o senoji žiurkė per apsirikimą baltąją pelytę nudažo geltonai.Oi, kiek buvo daug visokių nuotykių patiria baltoji pelytė! Tik gerasis daktaras Aiskauda supranta Baltutę ir priima ją į savo namus.

Parašykite atsiliepimą apie "Baltosios pelytės nuotykiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baltosios pelytės nuotykiai, kurią skaitytojams dovanoja Kornelijus Čiukovskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kornelijus Čiukovskis su knyga Baltosios pelytės nuotykiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baltosios pelytės nuotykiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kornelijus Čiukovskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baltosios pelytės nuotykiai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Baltosios pelytės nuotykiai" perkama kartu