⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Baltų kalbų atlasas. Leksika 1, Flora (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 13.99 SoldOut

Knygos "Baltų kalbų atlasas. Leksika 1, Flora (CD)" aprašymas

Prof. dr. Danguolė Mikulėnienė drauge su Lietuvių kalbos instituto ir Latvijos universiteto Latvių kalbos instituto dialektologais parengė trikalbį „Baltų kalbų atlaso“ prospektą. Tai pirmasis bandymas tipologiškai sugretinti ir palyginti dviejų baltų kalbų tarmių duomenis. Tai šio veikalo leksikos pirmoji dalis, skirta florai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baltų kalbų atlasas. Leksika 1, Flora (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Baltų kalbų atlasas. Leksika 1, Flora (CD)", Danguolė Mikulėnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Danguolė Mikulėnienė su knyga "Baltų kalbų atlasas. Leksika 1, Flora (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baltų kalbų atlasas. Leksika 1, Flora (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danguolė Mikulėnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baltų kalbų atlasas. Leksika 1, Flora (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baltų kalbų atlasas. Leksika 1, Flora (CD)" perkama kartu