0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baltų kalbų atlasas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 38.36 SoldOut

Knygos "Baltų kalbų atlasas" aprašymas

Baltų kalbų atlase naudojamasi gausia medžiaga, surinkta lietuvių ir latvių kalbų plotuose XX a. antrojoje pusėje, nuo šeštojo dešimtmečio pradžios. Tuo metu abiejose valstybėse dirbantys dialektologai pradėjo rengti nacionalinių kalbos atlasų programas ir medžiagos rinkimo instrukcijas. Panaši šių darbų metodika, neretai analogiški ar visiškai tapatūs anketų klausimai skatino imtos bendro darbo - Baltų kalbų atlaso. Rašant žemėlapių komentarus, tarmių duomenys papildyti pavyzdžiais iš pastarojo dešimtmečio publikacijų - monografijų, tarmių tekstų, aprašų ir žodžių. Atsižvelgiant į informacinį leidinio pobūdį, žemėlapių komentaruose numatyta pasinaudoti visa šiuo metu Lietuvoje ir Latvijoje turima senųjų raštų medžiaga ir rašytiniu prūsų kalbos palikimu.Parašykite atsiliepimą apie "Baltų kalbų atlasas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Baltų kalbų atlasas", Danguolė Mikulėnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Danguolė Mikulėnienė su knyga "Baltų kalbų atlasas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baltų kalbų atlasas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danguolė Mikulėnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baltų kalbų atlasas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baltų kalbų atlasas" perkama kartu