0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Baltų mitologemų etimologinis žodynas

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Baltų mitologemų etimologinis žodynas


2021-04-30 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Baltų mitologemų etimologinis žodynas" aprašymas

Mokslo monografijoje "Baltų mitologemų etimologijos žodynas I: Kristburgo sutartis" analizuojamas vienas svarbiausių XIII a. prūsų istoriografijos, jurisprudencijos, mitologijos, religijos, etnografijos šaltinis Kristburgo sutartis, išsamiai aptariamos 4-ios jame paminėtos mitologemos: teonimas Curche, mitoantroponimai Tulissones, Ligaschones, mitoastronimas nisum. Be šių mitonimų etimologinės ir kultūrologinės analizės, knygoje naujai aktualizuojama: baltų ir kitų ide. tautų religinės sistemos bendrų etiologinių principų nustatymo problematika, panteono raidos ypatumai ir kitimo tendencijos bei priežastys; baltų, senųjų graikų, italikų ir senųjų indų žynių socialinio statuso kilmės bei teonimų ir hieronimų darybinės analizės (resp. kilmės) kriterijų dėsningumai; detalizuojami svarbiausi ide. genčių lunarinio ir soliarinio kultų genezės ir raidos ypatumai.

Veikale "Baltų mitologemų etimologijos žodynas I: Kristburgo sutartis" taip pat pateikiama: nauji prūsų hieronimų Sicco, Criwe, Segnoten, waidlotten, latvių teonimų Jumis, Coracle, mitonimo klemu (māte) ir kt. etimologiniai aprašai; ide. lamentacinės tradicijos genezė ir etiologija, baltų ir kitų ide. (ir ne ide.) tautų kultūrologinių fenomenų (pvz., funeralinių, apotropėjinių ir kt.) apeigų aprašai.Parašykite atsiliepimą apie "Baltų mitologemų etimologinis žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baltų mitologemų etimologinis žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Rolandas Kregždys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rolandas Kregždys su knyga Baltų mitologemų etimologinis žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baltų mitologemų etimologinis žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rolandas Kregždys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baltų mitologemų etimologinis žodynas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baltų mitologemų etimologinis žodynas" perkama kartu