⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Baltų mitologija iš sakalo skrydžio

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 8.99 SoldOut

Knygos "Baltų mitologija iš sakalo skrydžio" aprašymas

Knyga "" - tai serijos "Baltų mitologijos ir ritualo tyrimai" 5 knyga.

"Archajinis mito pasaulis, nors ir skendintis praėjusio laiko miglose, iš tiesų niekada nebuvo nugrimzdęs užmarštin. Šiuolaikiniam žmogui, atsikračiusiam istorinės pažangos iliuzijos ir vis labiau prarandančiam net patį ateities perspektyvos jausmą, senieji mitai prabyla naujai ir įtaigiai, taip, kaip jie geba kalbėti tik archetipiniame pradžios laike, esančiame anapus įprasto istorinio laiko, arba dabartinėje epochoje „po pasaulio pabaigos“.
Šioje knygoje publikuojami lietuvių mitologijos patriarcho Norberto Vėliaus darbai – monografija "Senovės baltų pasaulėžiūra" (1983) bei septyniolika mokslinių straipsnių, skirti archajinio pasaulėvaizdžio atkūrimo bei kai kuriems kitiems klausimams, aiškiai parodo, kad mokslinės paskirų mitų ar jų fragmentiškų detalių rekonstrukcijos nebūtinai privalo būti suvokiamos kaip vertingos pačios savaime, o gali būti vaisingai panaudojamos visuminio mūsų tolimųjų protėvių pasaulėvaizdžio, ypač gilesnės egzistencinės jo prasmės, atkūrimui. Skaitydami Vėliaus veikalus įsitikiname, kad mokslinis mitinio pasaulėvaizdžio rekonstrukcijos patikimumas gali kuo puikiausiai derėti su autentiška tyrinėtojo pastanga užčiuopti rekonstruojamo pasaulėvaizdžio prasmės kontūrus."

Naglis Kardelis

Parengė Pranas Vildžiūnas


  • Autorius: Norbertas Vėlius
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 556
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 2029-7661-5

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baltų mitologija iš sakalo skrydžio"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Baltų mitologija iš sakalo skrydžio", Norbertas Vėlius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Norbertas Vėlius su knyga "Baltų mitologija iš sakalo skrydžio" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baltų mitologija iš sakalo skrydžio" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Norbertas Vėlius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baltų mitologija iš sakalo skrydžio" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baltų mitologija iš sakalo skrydžio" perkama kartu