TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Baltų religijos ir mitologijos šaltiniai, 4 tomas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.31 SoldOut

Knygos "Baltų religijos ir mitologijos šaltiniai, 4 tomas" aprašymas

Rinkinyje Baltų religijos ir mitologijos šaltiniai skelbiami įvairūs baltų religijos ir mitologijos šaltiniai nuo seniausių laikų iki XVIII a. pabaigos. IV tome skelbiamos Jokūbo Brodovskio, Pilypo Ruigio, Jakobo Langės, Gothardo Frydricho Stenderio žodynų, Gotfrydo Ostermejerio, Stanislovo Rostovskio veikalų ištraukos, cituojami Livonijos bažnyčių vizitacijų protokolai ir kiti raštai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baltų religijos ir mitologijos šaltiniai, 4 tomas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie mitologiją

Norbertas Vėlius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Baltų religijos ir mitologijos šaltiniai, 4 tomas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Baltų religijos ir mitologijos šaltiniai, 4 tomas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Baltų religijos ir mitologijos šaltiniai, 4 tomas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Baltų religijos ir mitologijos šaltiniai, 4 tomas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Norbertas Vėlius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Baltų religijos ir mitologijos šaltiniai, 4 tomas" perkama kartu