0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baltų ženklai. Pasakos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 8.69 SoldOut

Knygos "Baltų ženklai. Pasakos" aprašymas

„Visi žvalgomės į dangų tikėdamiesi atspėti, ką mums žvaigždės lemia. Gaila tik, kad savo gimties mėnesio baltiškuosius vardus esame užmiršę. O jie gerokai skiriasi nuo Rytų zodiako. Šiomis pasakomis noriu senąjį mūsų žvaigždėlapį priminti.
Nesu astrologė, todėl prognozėmis nesižarstysiu, tik apie kiekvieną ženklą paseksiu savo pasaką. Manau, pasaka, sapniškąja intuicijos tiesa gyvendama, yra arčiausiai žvaigždžių. Pasaka yra tas gyvenimo stebuklas, kuris leidžia keliauti laiku. Ir ne tik. Tai toks žanras, kuriame gali leist sau pasiklysti, nes visada atsiras koks stebukladaris, palydintis į kelią.
Gal ir paklaidžiojau, iš anksto atsiprašau…“ – apie savo knygą sako autorė.


Parašykite atsiliepimą apie "Baltų ženklai. Pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Baltų ženklai. Pasakos", kurią skaitytojams dovanoja Nijolė Kliukaitė-Kepenienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nijolė Kliukaitė-Kepenienė su knyga "Baltų ženklai. Pasakos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baltų ženklai. Pasakos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Kliukaitė-Kepenienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baltų ženklai. Pasakos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baltų ženklai. Pasakos" perkama kartu