TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Balys Sruoga - tarp tradicijos ir modernumo

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.79 SoldOut

Knygos "Balys Sruoga - tarp tradicijos ir modernumo" aprašymas

Monigrafijos objektas – 1911–1929 m. Balio Sruogos kūrybinis palikimas. Knygoje siekiama tiksliau istoriškai rekonstruoti tradicines literatūros krypčių ir srovių sampratas, sykiu jas naujai interpretuoti, analizuojant Sruogos 1911–1929 m. literatūros kritikos ir yrikos tekstus. Siekiant geriau pažinti Sruogos kūrybą, kaip reikšmingą mūsų moderniosios literatūros formavimosi etapą, analizuojami ir jo vertimai. Tyrinėtojai pastebi, kad lietuviškasis modernizmas yra itin neapibrėžtas, sunkiai suvokiamas reiškinys, reikalingas perpasakojimo, citavimo, recepcijų komentavimo, nes atsiskleidžia tik „žinomiausių autorių žinomiausiuose kūriniuose". Siekiant konkrečiau nustatyti ankstyvąją lietuvių modernizmo etapą, analizuojama Sruogos modernizmo recepcija, jo paties modernistinės literatūros samprata kritikoje, vertimuose ir lyrikoje ryškėjantys sruogiškojo modernizmo ženklai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Balys Sruoga - tarp tradicijos ir modernumo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Balys Sruoga - tarp tradicijos ir modernumo", Gabija Bankauskienė-Sereikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gabija Bankauskienė-Sereikienė su knyga "Balys Sruoga - tarp tradicijos ir modernumo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Balys Sruoga - tarp tradicijos ir modernumo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gabija Bankauskienė-Sereikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Balys Sruoga - tarp tradicijos ir modernumo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Balys Sruoga - tarp tradicijos ir modernumo" perkama kartu