Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Bangomis šokinėjantis kaštonas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2014-11-29 Boris

Geros apysakos. Malonu skaityti - tiek sirdziai, tiek dvasiai.


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.87 SoldOut

Knygos „Bangomis šokinėjantis kaštonas“ aprašymas

Kęstutis Lenkšas šiemet, savo lėšomis išleido dviejų apysakų knygą „Bangomis šokinėjantis kaštonas“. Cerebrinis paralyžius autoriui nesutrukdė vienu pirštu rašant su spausdinimo mašinėle baigti VU lietuvių k. ir literatūros studijas.
Prozininkas, dramaturgas, poetas yra parašęs mitologinę pjesę „Vaidilutė“ (past. radijo teatre), ir paskelbęs kritikos straipsnių, eilėraščių, kuriems būdinga asociatyvi kompozicija, frazės lakoniškumas, saviti metaforų deriniai, sudarė (kartu su Gasparu Aleksa) pirmąjį neįgaliųjų poezijos almanachą Atrakintos širdys (1996), kuriame greta okupacijos metų pogrindiniame laikraštėlyje "Draugo žodis" spausdintos poezijos pateikiama ir jaunų autorių eilėraščių, savitai formuluojama kūrybos prasmės samprata. Šiuo metu dirba korespondentu žurnale „Bičiulis“.
Apysaka „Bangomis šokinėjantis kaštonas“ pasakoja apie žurnalistą Milvydą ieškantį sielos atgaivos rudenėjančioje Palangoje. Ramybė būtina, kad išdrįstum apmąstyti, kas vyksta po dainuojančios revoliucijos, kodėl ir į tave braunasi nerimas, viskas dužta lyg bangos. Bet gyvenimas kupinas netikėtumų: kad ir laikinos meilės ar netikėtai sutikto neįgalaus, kuris moka džiaugtis, šokti ratuose. Gal tokios akimirkos esti atgaivos šaltinis sielai.
„Prieglauda“ vaizduojamas abituriento Vaišvydo Ligaus gyvenimas neįgaliųjų specialiojoje internatinėje mokykloje sovietiniais metais, atsispindi to laiko realijos. Jas neįgalus jaunuolis mėgina suvokti, suvokti tai, apie ką buvo uždrausta garsiai kalbėti bei geidžia būti kaip visi ir su visais, siekti aukštojo mokslo, patirti meilę... Knygoje persipina romantika, lyrizmas, dvasiniai išgyvenimai ir materiali tikrovė.


  • Autorius: Kęstutis Lenkšas
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-665-40-8

2014-11-29

Geros apysakos. Malonu skaityti - tiek sirdziai, tiek dvasiai.

2011-01-16

realiai varo

Parašykite atsiliepimą apie „Bangomis šokinėjantis kaštonas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Bangomis šokinėjantis kaštonas“, Kęstutis Lenkšas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kęstutis Lenkšas su knyga „Bangomis šokinėjantis kaštonas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Bangomis šokinėjantis kaštonas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Lenkšas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Bangomis šokinėjantis kaštonas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Bangomis šokinėjantis kaštonas“ perkama kartu