0

Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis

  • Nuolaida knygai -86%
Kaina Internetu: 2,99 €
Kaina Knygyne: 20,79 €*
Sutaupote: 17.80 € (86%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786094592744

2020-08-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

2008 m. pasaulinė finansų krizė buvo didžiausia ir labiausiai išplitusi, o jos sukelti nuostoliai – didžiausi nuo pasaulį sukrėtusios 1930 m. ekonomikos depresijos. Stengdamiesi ją suvaldyti valstybių vyriausybės ir centriniai bankai energingai ėmėsi įvairių priemonių. Išmoktos krizės pamokos ir iš esmės nauja bankininkystės veiklos reguliavimo bei priežiūros politika keičia tradicinę bankų veiklą ir kelia didesnius bankų finansų valdymo reikalavimus. Keičiasi ne tik pinigų ir bankų veiklos samprata, bet ir žinios bei studijos apie bankininkystę ir bankų finansų valdymą, svarbą ir pobūdį. Šios problemos esmę gerai parodo ir tai, kad Europos Sąjungos valstybių narių vadovai nutarė stiprinti ekonomiką ir integraciją – įkurti Europos bankų sąjungą.
Būdami susiję su bankų veikla ir tiesiogiai patyrę 2008 m. pasaulinės finansų krizės padarinius, šios studijos "Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis"autoriai tiek teoriniu, tiek empiriniu aspektu vertina bankininkystės raidos ir įvairių banko finansų valdymo pokyčius. Joje analizuojamas pasikeitęs banko veiklos turinys, reguliavimo aplinka ir priežiūros sistema bei įvairūs banko valdymo klausimai.

Manome, studija "Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis" bus įdomi ir naudinga ne tik bankų veiklą studijuojantiesiems bei kredito ir finansų įstaigose dirbantiesiems, bet ir viešojo sektoriaus politikos formuotojams. Taip pat tikimės, kad ji bus labai pravarti ir verslo įmonėms bei namų ūkiams, vis dažniau turintiems reikalų su bankais ir besinaudojantiems jų teikiamomis paslaugomis.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu