BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis

2022-09-30 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis" aprašymas

2008 m. pasaulinė finansų krizė buvo didžiausia ir labiausiai išplitusi, o jos sukelti nuostoliai – didžiausi nuo pasaulį sukrėtusios 1930 m. ekonomikos depresijos. Stengdamiesi ją suvaldyti valstybių vyriausybės ir centriniai bankai energingai ėmėsi įvairių priemonių. Išmoktos krizės pamokos ir iš esmės nauja bankininkystės veiklos reguliavimo bei priežiūros politika keičia tradicinę bankų veiklą ir kelia didesnius bankų finansų valdymo reikalavimus. Keičiasi ne tik pinigų ir bankų veiklos samprata, bet ir žinios bei studijos apie bankininkystę ir bankų finansų valdymą, svarbą ir pobūdį. Šios problemos esmę gerai parodo ir tai, kad Europos Sąjungos valstybių narių vadovai nutarė stiprinti ekonomiką ir integraciją – įkurti Europos bankų sąjungą.
Būdami susiję su bankų veikla ir tiesiogiai patyrę 2008 m. pasaulinės finansų krizės padarinius, šios studijos "Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis"autoriai tiek teoriniu, tiek empiriniu aspektu vertina bankininkystės raidos ir įvairių banko finansų valdymo pokyčius. Joje analizuojamas pasikeitęs banko veiklos turinys, reguliavimo aplinka ir priežiūros sistema bei įvairūs banko valdymo klausimai.

Manome, studija "Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis" bus įdomi ir naudinga ne tik bankų veiklą studijuojantiesiems bei kredito ir finansų įstaigose dirbantiesiems, bet ir viešojo sektoriaus politikos formuotojams. Taip pat tikimės, kad ji bus labai pravarti ir verslo įmonėms bei namų ūkiams, vis dažniau turintiems reikalų su bankais ir besinaudojantiems jų teikiamomis paslaugomis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis", Stasys Kropas, Linas Čiapas, Giedrius Šidlauskas, Danas Vengraitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stasys Kropas, Linas Čiapas, Giedrius Šidlauskas, Danas Vengraitis su knyga "Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Kropas, Linas Čiapas, Giedrius Šidlauskas, Danas Vengraitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Banko finansų valdymas: krizės pamokos ir reguliavimo priemonių poveikis" perkama kartu