0

Bankoko tatuiruotė

  • Nuolaida knygai -93%
Internetu: 0,99 €
Knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 12.00 € (93%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Bankoko tatuiruotė

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9789955235651

0.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Lietuvių skaitytojams jau pažįstamas Karališkosios Tailando policijos detektyvas, uolus budistas Sončajus Džitpličipas neria į naują paslaptingų įvykių verpetą.

Viename Bankoko viešnamių, kuris priklauso Sončajaus motinai ir jo viršininkui pulkininkui Vikornui, nužudomas svetimšalis – paaiškėja, kad tai CŽV agentas. Pagrindinis įtarimų šešėlis krenta ant meiliosios Čanijos, daugiausia pelno įstaigai uždirbančios merginos – ją detektyvas Sončajus tiki mylėjęs kelias inkarnacijas. Ar įmanoma Sončajui išnarplioti šį nusikaltimą neuždarant Čanijos į kalėjimą? Ar užstodamas ją ir slapukaudamas jis nepakenks savo karmai? Ar jam pavyks prisikasti prie tiesos byloje, į kurią įsipainioję amerikiečių šnipai, musulmonų fundamentalistai ir trijose valstybėse veikiantys gangsteriai?

Meistriškai supinta kriminalinė intriga, gyvai perteikti Rytų ir Vakarų kultūrų kontrastai, netradicinis detektyvas neabejotinai suintriguos ir nustebins kriminalinės literatūros naujovių mėgėjus.

Johnas Burdettas (Džonas Bardetas, gim. 1951) – tarptautinį pripažinimą pelnęs britų rašytojas, savitu braižu ir juoduoju humoru išsiskiriantis kriminalinių romanų autorius, prieš imdamasis grožinės kūrybos bene dvylika metų dirbo teisininku Honkonge. Šiuo metu vien rašo, dalį laiko gyvena Prancūzijoje, dalį – Tailande. Tai antroji knyga iš Bankokui skirto kriminalinių romanų ciklo, išgarsinusio Burdettą visame pasaulyje.

Iš anglų kalbos vertė Darius Kaunelis

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu