Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Barbarosa

4.8
(40 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas pristatymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-03-16 Linas

rekomenduoju tiems, kurie domisi istorija


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 34.99 SoldOut

Knygos „Barbarosa“ aprašymas

Roberto Petrausko vardas, o tiksliau – balsas, pažįstamas daugeliui krepšinio gerbėjų, juk jis komentuoja pačias svarbiausias varžybas. Tačiau Robertas Petrauskas taip pat yra ir žurnalistas bei knygų autorius, besidomintis Antrojo pasaulinio karo istorija. Savo žinias, rinktas daugelį metų, jis sudėjo į istorinių knygų seriją „Antrasis pasaulinis karas Europoje“. „Barbarosa“ – trečia šio ciklo dalis.

Barbarosa – Hitlerio operacija, kurios planas buvo staigiai įsiveržti, užklupti nepasiruošusią Sovietų sąjungą ir užimti jos teritorijas. Į šią operaciją fiureris metė kelis milijonus karių ir planavo ją įvykdyti per porą mėnesių. Operacijos pradžia atrodė sėkminga. 1941-ais metų birželį netikėtumo efektas vokiečiams pavyko ir jie užėmė daugybę Sovietų sąjungos žemių. Visgi, ambicinga operacija truko ilgiau nei sumanyta, o Hitlerio kariuomenė nebuvo pasiruošusi nei ilgam karui, nei rusiškai žiemai.

Operacija Barbarosa vien per pirmą pusmetį nusinešė apie penkis milijonus abiejų pusių karių gyvybių. Galiausiai vokiečiai, sužlugdyti nesėkmės, kapituliavo.

Istorinė knyga „Barbarosa“ apima pirmuosius kelis šio žiauraus plano mėnesius: nuo birželio 22 dienos iki Maskvos puolimo operacijos „Taifūnas“ spalį. Roberto Petrausko knygos apimtis stulbina. Puslapių skaičius viršija septynis šimtus. Autorius parengė daugybę mūšių aprašymų. Jis pasakoja apie vokiečių ir rusų istorinių veikėjų sprendimus, abiejų pusių ginklus ir techniką, logistiką, strategijas ir daugelį kitų su operacija susijusių detalių. Skaitytojai iš mūšio lauko bus perkelti į fiurerio slėptuvę, iš jos – į Stalino kabinetą, o tada įvykių siužetą vėl seks fronte.

„Barbarosa“ – kiekvienam istorinio žanro knygų gerbėjui, kuris domisi Antruoju pasauliniu karu. Knyga nėra vien tik karo eigos santrauka. Ji parašyta patraukliai ir gausi įdomios ir naujos informacijos. Autorius puikiai atskleidžia milžinišką šio karo etapo mastą bei nuostolius.

Robertas Petrauskas (g. 1976 m.) – renginių ir laidų vedėjas, rašytojas, sporto komentatorius. Istorija ne tik autoriaus hobis, bet ir bakalauro studijų sritis. Robertas Petrauskas parašė tris išsamias ir istorikų atsiliepimuose puikiai vertinamas knygas: „Trečiojo Reicho triumfas“, „Lemtingi sprendimai“ ir „Barbarosa“. Tikėtina, kad ateityje skaitytojai sulauks ir daugiau knygų serijos „Antrasis pasaulinis karas Europoje“ dalių.

Šią ir kitas istorines knygas rekomenduojame įsigyti internetu. Čia didelis pasirinkimas, bet nedidelės kainos. Dar pigiau apsipirksite online išpardavimų bei akcijų dienomis. Knygas išsirinkti pirkti tikrai ir labai paprasta, nes kiekviename puslapyje rasite trumpą kūrinio aprašymą, taip pat siūlome pavartyti virtualias ištraukas bei atsižvelgti į kitų skaitytojų apžvalgas bei komentarus.2022-03-16

rekomenduoju tiems, kurie domisi istorija

2021-09-27

Visos Petrausko knygos yra kažkas neįtikėtino. NIekada negalvojau , kad jis toks puikus istorikas ir rašytojas.

2021-09-21

Pasakyti, kad ši knyga yra gera, yra per mažai. Man ji tobula :)

2021-09-19

Ką gi, gavau dovanų.. Panašu, kad nebus dabar teisės žmonai sakyt, kad nėra ką veikti, visą rudenį bus skaitymo, oi bus...

2021-09-19

Ir lentyną puošią, ir galvą pripildo negirdėtų, nematytų naujų faktų. Puiki literatūra.

2021-09-08

Niekada negavojau , jog skaitysiu tokią knygą apie karą. Labai įdomiai ir išsamiai parašyta.

2021-09-06

puikus darbas Roberto. mėgstu istoriją, o čia viskas taip koncentruotai ir gerai.

2021-08-29

Nieko sau, pasirodo tautiečiai tikrai istorijos fantatikai ir profai. Labai kokybiškas veikalas, visa informacija nuo A iki Z. Nieko geresnio apie Barbarosą nesu skaitęs.

2021-08-29

Šiai knygai reikia įdirbio, tik prisėdęs atsainiai neperskaitysi, reikia gilintis į faktus, įvykius, žinoti situaciją. Žodžiu, tiems, kas tikrai tokia tematika domisi.

2021-08-26

Karų fanatikai bus sužavėti, knygos užteks ilgam, o ir kiekvieno asmeninę kolekciją puikiai papildys.

2021-08-26

"Lemtingi sprendimai" ir "Trečiojo reicho triumfas" buvo superinės, jose daugiau įvykių ir įdomesnių įžvalgų, ši savo faktais sausa ir tuo monotoniška.

2021-08-24

Lengviausias būdas mintimis nusikelti į laikus, kuomet sprendėsi šalių ir karių likimai. Karų istorija labai žiauri, bet išties įdomi.

2021-08-24

Puiki dovana istorija besidomintiems ir jai prijaučiantiems. Knyga įspūdinga tiek savo turiniu, tiek apimtimi ir apipavidalinimu. Lentyną tikrai papuoš.

2021-08-17

Galinga ir pirma mano perskaityta knyga, iš šios serijos. Buvo įdomu perskaityti ir susidaryti savo nuomonę, man paliko įspūdį.

2021-08-10

Niekada nemėgau istorinių knygų. Bet Robertas Petrauskas man patinka. Suigundžiau, ir likau labai maloniai nustebintas.

2021-07-27

Gerbiu autorių už tokį nuveiktą darbą.Labai įdomi knyga. Rekomenduoju

2021-07-26

Ši knyga labiausiai patiks tiems, kuriem patinka analizuoti mūšių taktikas.

2021-07-22

Naudinga, informatyvi ir labai gera knyga. puikus Roberto Petrausko darbbas. užpildžiau spragas apie antrą pasaulinį karą.

2021-07-20

Petrauskas ne tik puikus komentatorius, ir laidų vedėjas, bet pasirodo ir talentingas istorikas bei rašytojas. Vertingos ir įdomios jo knygos apie didžiausią žmonijos istorijoje karą. man buvo labai įdomu.

2021-07-18

Faktai, faktai, datos, datos. O kur kritinis vertinimas, papildomos įžvalgos? Dabar tai lyg prailgintas istorijos vadovėlis.

2021-07-18

Puikus kūrinys besidomintiems istorijos tematika, preciziškas darbas ir daug naujų žinių.

2021-07-15

Aš pakeliui į knygos įveikimą. Pirma knygos pusė labai nuobodi ir sunkiai skaitėsi, antra nepalyginamai įdomesnė. Vertinu autoriaus darbą, kuris yra milžiniškas, tiek informacijos sukaupti, panaudoti - tai didelis iššūkis.

2021-07-15

Įspūdingos apimties. Pirmos dvi dalys patiko labiau, ši sausoka, daug faktų, datų, norėjosi platesnio požiūrio, kritiškesnio vertinimo.

2021-07-14

Apie II - ąjį pasaulinį žinojau nedaug, tiek kiek liko atmintyje iš istorijos pamokų mokykloje. Surizikavau pasidomėti daugiau ir pasirinkau šią knygą, informacijos gausa nustebino, aprašytos net smulkiausios detalės.

2021-07-13

Petrauskas visiškas fanatikas, jo knygos kažkas iš fantastikos srities, kokybiška, įdomu, naudinga, įtraukia. Nežinau kas dar taip įdomiai galėtų rašyti istorijos tema.

2021-07-12

Fantastiška knyga, pribloškiantis darbas. Daugybė faktų, informacijos ir ji tikrai nėra sausa. Labai įtaigus ir nenuobodus pasakojimo stilius. Manau šį knyga patiks ne tik besidomintiems istorija, aktualu ir išties įdomu perskaityti visiems.

2021-07-08

Skaičiau ilgokai, bet ne todėl, kad ji neįdomi. Ir patiko tai, kad pateikiama, daug statistikos. Faktai, aišku, įdomūs ir svarbūs pateikimui.

2021-07-07

 Tai pirma mano perskaityta knyga, iš šios serijos. Rekomenduoju.

2021-03-21

Man asmeniškai labai patiko, knyga ne iš ploniausių, bet susikaitė greitai

2021-03-21

Puiki knyga

2021-03-10

Nuostabi istorinė knyga. Daug smulkiai aprašytų detalių, kurių ir tikimasi iš istorinės knygos. Kai pradėjau skaityti negaliau sustoti, labai įtraukė. Šaunuolis Robertas Petrauskas!

2021-03-10

Gavau dovanų, verta dėmesio ir laiko. Rekomenduoju paskaityti

2021-03-10

Man labai patiko, aprašyta smulkiai su daug detalių, puikiai!

2021-03-10

Knyga kurią tikrai verta paskaityti.

2021-03-10

Puiki knyga

2020-06-07

Pažinimo džiaugsmas. Daug smulkmenų ir negirdėtų detalių.Nuveiktas nerealus darbas surinkti tiek informacijos ir faktų. Knyga pranoksta kokybe daugumą rinkoje esamų skaitalų šia tema. Retai skaitau lietuvių kalba, bet ši knyga verta dėmesio, laiko ir pinigų.
Laukiu pratęsimo. Negalit sustoti pusiaukelėje.

2020-04-27

Kiek dar pliurpsite tas nesąmones, kaip "TSRS buvo nepasiruošę karui". NEI VIENA PASAULIO VALSTYBĖ 1939-1941m. NEBUVO TAIP PASIRUOŠUSI KARUI KAIP TSRS. Pabrėžiu-NEI VIENA. Tiktai, kad karas prasidėjo ne taip, kaip planavo Stalinas. Pasiskaitinėkite rusų V. Suvorovo(Rezuno), M. Solonino, vokiečio Hofmano knygas.

2020-02-25

2019-09-06

Pirma knyga LABAI, antra NELABAI, trečia NEĮDOMI. Knyga tikrai nepasižymi "lengvu ir patraukliu pasakojimo stilium". Liaudiškai šnekant - mažai veiksmo, o daug pliurpalizmo.

2019-05-13

Parašykite atsiliepimą apie „Barbarosa“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Robertas Petrauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Barbarosa“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Barbarosa“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Barbarosa“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Barbarosa“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertas Petrauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Barbarosa“ perkama kartu