0
3.6
(5 įvertinimai)
34,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-06-07 Vita

Pažinimo džiaugsmas. Daug smulkmenų ir negirdėtų detalių.Nuveiktas nerealus darbas surinkti tiek informacijos ir faktų. Knyga pranoksta kokybe daugumą rinkoje esamų skaitalų šia tema. Retai skaitau lietuvių kalba, bet ši knyga verta dėmesio, laiko ir pinigų.
Laukiu pratęsimo. Negalit sustoti pusiaukelėje.

Informacija

Barbarosa


2020-11-30 34.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Barbarosa" aprašymas

Roberto Petrausko vardas, o tiksliau – balsas, pažįstamas daugeliui krepšinio gerbėjų, juk jis komentuoja pačias svarbiausias varžybas. Tačiau Robertas Petrauskas taip pat yra ir žurnalistas bei knygų autorius, besidomintis Antrojo pasaulinio karo istorija. Savo žinias, rinktas daugelį metų, jis sudėjo į istorinių knygų seriją „Antrasis pasaulinis karas Europoje“. „Barbarosa“ – trečia šio ciklo dalis.

Barbarosa – Hitlerio operacija, kurios planas buvo staigiai įsiveržti, užklupti nepasiruošusią Sovietų sąjungą ir užimti jos teritorijas. Į šią operaciją fiureris metė kelis milijonus karių ir planavo ją įvykdyti per porą mėnesių. Operacijos pradžia atrodė sėkminga. 1941-ais metų birželį netikėtumo efektas vokiečiams pavyko ir jie užėmė daugybę Sovietų sąjungos žemių. Visgi, ambicinga operacija truko ilgiau nei sumanyta, o Hitlerio kariuomenė nebuvo pasiruošusi nei ilgam karui, nei rusiškai žiemai.

Operacija Barbarosa vien per pirmą pusmetį nusinešė apie penkis milijonus abiejų pusių karių gyvybių. Galiausiai vokiečiai, sužlugdyti nesėkmės, kapituliavo.

Istorinė knyga „Barbarosa“ apima pirmuosius kelis šio žiauraus plano mėnesius: nuo birželio 22 dienos iki Maskvos puolimo operacijos „Taifūnas“ spalį. Roberto Petrausko knygos apimtis stulbina. Puslapių skaičius viršija septynis šimtus. Autorius parengė daugybę mūšių aprašymų. Jis pasakoja apie vokiečių ir rusų istorinių veikėjų sprendimus, abiejų pusių ginklus ir techniką, logistiką, strategijas ir daugelį kitų su operacija susijusių detalių. Skaitytojai iš mūšio lauko bus perkelti į fiurerio slėptuvę, iš jos – į Stalino kabinetą, o tada įvykių siužetą vėl seks fronte.

„Barbarosa“ – kiekvienam istorinio žanro knygų gerbėjui, kuris domisi Antruoju pasauliniu karu. Knyga nėra vien tik karo eigos santrauka. Ji parašyta patraukliai ir gausi įdomios ir naujos informacijos. Autorius puikiai atskleidžia milžinišką šio karo etapo mastą bei nuostolius.

Robertas Petrauskas (g. 1976 m.) – renginių ir laidų vedėjas, rašytojas, sporto komentatorius. Istorija ne tik autoriaus hobis, bet ir bakalauro studijų sritis. Robertas Petrauskas parašė tris išsamias ir istorikų atsiliepimuose puikiai vertinamas knygas: „Trečiojo Reicho triumfas“, „Lemtingi sprendimai“ ir „Barbarosa“. Tikėtina, kad ateityje skaitytojai sulauks ir daugiau knygų serijos „Antrasis pasaulinis karas Europoje“ dalių.

Šią ir kitas istorines knygas rekomenduojame įsigyti internetu. Čia didelis pasirinkimas, bet nedidelės kainos. Dar pigiau apsipirksite online išpardavimų bei akcijų dienomis. Knygas išsirinkti pirkti tikrai ir labai paprasta, nes kiekviename puslapyje rasite trumpą kūrinio aprašymą, taip pat siūlome pavartyti virtualias ištraukas bei atsižvelgti į kitų skaitytojų apžvalgas bei komentarus.

2020-06-07

Pažinimo džiaugsmas. Daug smulkmenų ir negirdėtų detalių.Nuveiktas nerealus darbas surinkti tiek informacijos ir faktų. Knyga pranoksta kokybe daugumą rinkoje esamų skaitalų šia tema. Retai skaitau lietuvių kalba, bet ši knyga verta dėmesio, laiko ir pinigų.
Laukiu pratęsimo. Negalit sustoti pusiaukelėje.

2020-04-27

Kiek dar pliurpsite tas nesąmones, kaip "TSRS buvo nepasiruošę karui". NEI VIENA PASAULIO VALSTYBĖ 1939-1941m. NEBUVO TAIP PASIRUOŠUSI KARUI KAIP TSRS. Pabrėžiu-NEI VIENA. Tiktai, kad karas prasidėjo ne taip, kaip planavo Stalinas. Pasiskaitinėkite rusų V. Suvorovo(Rezuno), M. Solonino, vokiečio Hofmano knygas.

2020-02-25

2019-09-06

Pirma knyga LABAI, antra NELABAI, trečia NEĮDOMI. Knyga tikrai nepasižymi "lengvu ir patraukliu pasakojimo stilium". Liaudiškai šnekant - mažai veiksmo, o daug pliurpalizmo.

2019-05-13

Parašykite atsiliepimą apie "Barbarosa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: II-asis pasaulinis karas

Robertas Petrauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Barbarosa, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Barbarosa aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Barbarosa už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Barbarosa? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertas Petrauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Barbarosa" perkama kartu