⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Barbė ir Beibis

Kaina: 1,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 1.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Barbė ir Beibis" aprašymas

Istorija apie tautosakinį žveją Bebenčiuką, kurį netikėtai aplanko kilmingoji Barbė. Pagal šią knygą Kuršėnų „Ikaro“ teatro trupė pastatė spektaklį ir parodė Prancūzijoje Port sur Saone mieste. Knyga išversta į prancūzų kalbą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Barbė ir Beibis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Barbė ir Beibis", kurį pristato Jeronimas Laucius. Siūlome ne tik išsamų "Barbė ir Beibis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jeronimas Laucius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Barbė ir Beibis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Barbė ir Beibis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Barbė ir Beibis" perkama kartu