-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Bardo Bidlio istorijos. Hogvartso bibliotekos knyga

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 9,79 €
Kaina knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 1,90 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2014-08-23 Always

Nooooriu!!!!!!!!Kur galima gaut pdf formatu?<333333


2022-05-31 9.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bardo Bidlio istorijos. Hogvartso bibliotekos knyga" aprašymas


„Niekad negirdėjai apie Hogvartso bibliotekos knygas? Juokauji, tiesa?
„Bardo Bidlio istorijos“ buvo mėgstamiausias burtininkų skaitinys prieš miegą ištisus šimtmečius.“

„Bardo Bidlio istorijos“ sudaro penkios labai skirtingos pasakos, senovėje sukurtos burtininkų vaikams. Jose rasite visko: ir juoko, ir baisumo, ir išminties.

Paaiškinimus kiekvienai pasakai parašė ne bet kas, o profesorius Albas Dumbldoras. Jie bus įdomūs tiek burtininkams, tiek žiobarams. Profesorius šmaikščiai samprotauja apie pasakų prasmę, pažeria magijos ir gyvenimo Hogvartso mokykloje įdomybių.

Išties išskirtinę knygelę iliustravo pati Hario Poterio pasaulio kūrėja J. K. Rowling.

„Bardo Bidlio istorijos“ – pasakų knyga, skirta mažiesiems burtininkams ir raganaitėms. Daugelį amžių tėvai jas skaitydavo vaikams prieš miegą, todėl Šokinėjantis puodas ir Laimingos dalios fontanas daugumai Hogvartso mokinių taip pat pažįstami, kaip žiobarų (ne burtininkų) vaikams – Pelenė ir Miegančioji gražuolė.

Bidlio pasakos daug kuo panašios į mūsiškas, pavyzdžiui, gėris paprastai laimi, o blogis nubaudžiamas. Bet yra vienas akivaizdus skirtumas. Žiobarų pasakose magija paprastai esti herojaus ar herojės negandų priežastis: pikta ragana užnuodija obuolį, užmigdo karalaitę šimtą metų truksiančiu miegu ar karalaitį paverčia baisiu žvėrimi. „Bardo Bidlio istorijose“ mes matome veikėjus, kuriems magija pavaldi, bet jie, kaip ir mes, sunkiai susidoroja su gyvenimo sunkumais. Bidlio pasakos daugeliui kartų burtininkų padėjo išaiškinti vaikams skaudų tikrovės faktą, kad magija ne tik padeda, bet ir kenkia.

„Gaivinamai originali ir stebėtiną malonumą teikianti knyga.“
Sunday Times

„Penkios užburiančios istorijos, autorės papasakotos su sąmoju ir atsargumu, suteiks vertingų pamokų vaikams ir tėvams.“
Sunday Express

„Pasakos tiesiog trykšta ryškiu, ironišku humoru, taip pažįstamu Poterio knygų skaitytojams.“
Financial Times

„Subtilūs sąmojai ir paaiškinimai sudomins bet kurį atidų Hario Poterio skaitytoją.“
Observer

„Originalios, įvairialypės, sąmojingos ir išminties nestokojančios istorijos. Tikras skaitymo malonumas.“
Books for Keeps

„Pirkdami šią ypatingą knygą jūs padedate „Lumos“ siekti užsibrėžto tikslo – kad iki 2050 metų visame pasaulyje nebeliktų nei institucinės vaikų globos, nei našlaičių namų, ir visi vaikai galėtų naudotis savo teise augti šeimoje.“
wearelumos.org


  • Autorius: J. K. Rowling
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090148907

Kiti taip pat domėjosi


2014-08-23

Nooooriu!!!!!!!!Kur galima gaut pdf formatu?<333333

2011-01-16

pritariu rowling gerbejui.labai idomios pasakos.tik nusibosdavo tie Dumbldoro isdestymai.perskaiciau per diena.nepaprasta knyga

2009-12-01

ziauriai gera knyga kaaip haris poteris

Parašykite atsiliepimą apie "Bardo Bidlio istorijos. Hogvartso bibliotekos knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Bardo Bidlio istorijos. Hogvartso bibliotekos knyga", kurį pristato J. K. Rowling. Siūlome ne tik išsamų "Bardo Bidlio istorijos. Hogvartso bibliotekos knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido J. K. Rowling. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Bardo Bidlio istorijos. Hogvartso bibliotekos knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Bardo Bidlio istorijos. Hogvartso bibliotekos knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Bardo Bidlio istorijos. Hogvartso bibliotekos knyga" perkama kartu