0

Bardų žygis per Lietuvą (CD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Bardų žygis per Lietuvą (CD)

  • Leidėjas: Prior
  • Išleidimo metai: 2008
  • ISBN ar kodas: 4779022079498

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Bardų žygis per Lietuvą (CD)" aprašymas
Ir štai 2007-jų vasarą pirmasis „žygis“– įvyko ir manome, kad pavyko. Šiame projekte dalyvavo 27 atlikėjai, kurie „pražygiavo“ per 10-tį miestų ir miestelių (Skaudvilė, Kaunas, Raseiniai, Alytus, Vilnius, Šakiai, Jurbarkas, Panevėžys, Rusnė ir Klaipėda) su dainuojamosios poezijos koncertais. Kukliais paskaičiavimais koncertus aplankė virš 3000 žiūrovų, kurių didesnė dalis – jaunimas, o kai kam šis žanras buvo – atradimas. Apie projektą buvo rašoma ne tik Lietuvos bet ir užsienio žiniasklaidoje ( „Lietuvos rytas“, Kauno diena“, Čikagos „Amerikos lietuvis“, „Vakarų ekspresas“ ir kt.). Išleista projekto kompaktinė plokštelė „Bardų žygis per Lietuvą 2007“.

Parašykite atsiliepimą apie "Bardų žygis per Lietuvą (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bardų žygis per Lietuvą (CD), kurią skaitytojams dovanoja Rinkinys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rinkinys su knyga Bardų žygis per Lietuvą (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bardų žygis per Lietuvą (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rinkinys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bardų žygis per Lietuvą (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Bardų žygis per Lietuvą (CD)" perkama kartu