TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Bari Egizas: tapyba , piešiniai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 18.18 SoldOut

Knygos "Bari Egizas: tapyba , piešiniai" aprašymas

Jei Jums Bari Egizo vardas nežinomas, nenustebkite .Lietuvių dailės istorijoje šio autoriaus kol kas nėra. Aukštosiose mokyklose menotyrininkai jo pavardės taip pat negirdi .Tačiau ši pavardė yra žinoma portreto žanro tyrėjams ir kolekcininkams. Šia knyga kaip tik ir siekta susisteminti Bario Egizo palikimą , saugomą Lietuvoje .


Parašykite atsiliepimą apie "Bari Egizas: tapyba , piešiniai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bari Egizas: tapyba , piešiniai", Bari Egizas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bari Egizas su knyga "Bari Egizas: tapyba , piešiniai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bari Egizas: tapyba , piešiniai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bari Egizas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bari Egizas: tapyba , piešiniai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bari Egizas: tapyba , piešiniai" perkama kartu