0

Barselona. Kelionių vadovas TOP 10

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Barselona. Kelionių vadovas TOP 10

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 19x10,2
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • ISBN ar kodas: 9786090102237

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Barselona. Kelionių vadovas TOP 10" aprašymas
10 unikalių muziejų ir galerijų
10 geriausių restoranų kiekviename rajone
10 patraukliausių pasivaikščiojimo maršrutų
10 puikiausių barų ir kavinių
10 geriausių viešbučių kiekvieno kišenei
10 smagiausių vietų vaikams
10 geriausių vietų apsipirkti ar pasižvalgyti
10 žaviausių modernistinių pastatų
10 geriausių vietų pasiklausyti gyvos muzikos
10 vertingų patarimų kiekvienam keliautojui


Šis „Barselonos" 10-ukų vadovas dalija miestą į 6 nesunkiai pasiekiamus rajonus. Yra skyrius vienos dienos kelionėms už Barselonos. Kiekvienas rajonas pažymėtas skirtinga spalva; šis spalvinis žymėjimas padeda lengvai surasti vietovę knygoje. Beveik visos knygoje paminėtos vietos turi nuorodas į žemėlapius, esančius atlankuose priekyje ir gale.
Ar keliaujate pirmąja klase, ar per daug neišlaidaudami, šis Top 10 serijos kelionių vadovas nurodys tiesiausią kelią iki įspūdingiausių Barselonos vietų. Gausūs Top 10 sąrašai – nuo puikiausių modernizmo pastatų iki madingiausių pasilinksminimo vietų, parduotuvėmis nusėtų gatvių, liaudies festivalių ir užkandžių

Parašykite atsiliepimą apie "Barselona. Kelionių vadovas TOP 10"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Barselona. Kelionių vadovas TOP 10, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Barselona. Kelionių vadovas TOP 10 jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Barselona. Kelionių vadovas TOP 10 patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Barselona. Kelionių vadovas TOP 10 palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Barselona. Kelionių vadovas TOP 10" perkama kartu