0

Battledust. Mirtina dvikova. Auksinė žaidimų kolekcija (CD)

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-02-12 edvinas

,k

Informacija

Battledust. Mirtina dvikova. Auksinė žaidimų kolekcija (CD)

  • Leidėjas: 2Play
  • ISBN ar kodas: 4779019825275

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Battledust. Mirtina dvikova. Auksinė žaidimų kolekcija (CD)" aprašymas
2053 metai. Trečiasis pasaulinis karas nusiaubė didžiąją žmonijos dalį. Pasaulį užvaldė tamsiosios jėgos. Tamsos lordas bando pavergti visus išlikusius. Paskutinis Turnyras nuspręs Žemės ir žmonijos ateitį. Nugalėtojas vadovaus naujajam suvienytam pasauliui ir lydės naująją jungtinio pasaulio tautą į ateitį. Septyni žmonės, su nežemiškomis galiomis žengė žingsnį, kad priimtų iššūkį. Septyni išdidus mūšiuose užgrūdinti kariai. Septyni paprasti žmonės, su nežemiškais sugebėjimais. Žmonijos likimas kabo nežinioje, viskas priklauso tik nuo Tavęs... Žemės likimas balansuoja tarp žmogaus rankos ir Tamsiųjų gniaužtų.
2053 BattleDust: The Chempionship tai garbė ir viltis kartu.
Sisteminiai reikalavimai
Windows 98/2000/XP
Pentium III 800 MHz
256 MB RAM
32 MB GeForce
500 MB laisvos vietos kietajame diske
Žaidimas lietuvių kalba
2020-02-12

,k

Parašykite atsiliepimą apie "Battledust. Mirtina dvikova. Auksinė žaidimų kolekcija (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Battledust. Mirtina dvikova. Auksinė žaidimų kolekcija (CD), kurią skaitytojams dovanoja Nuotykiai. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nuotykiai su knyga Battledust. Mirtina dvikova. Auksinė žaidimų kolekcija (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Battledust. Mirtina dvikova. Auksinė žaidimų kolekcija (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nuotykiai. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Battledust. Mirtina dvikova. Auksinė žaidimų kolekcija (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Battledust. Mirtina dvikova. Auksinė žaidimų kolekcija (CD)" perkama kartu