0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Batuotas katinas ir kitos pasakos (su garsais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 10.13 SoldOut

Knygos "Batuotas katinas ir kitos pasakos (su garsais)" aprašymas

Keliaudami gražiai iliustruotos knygos "Batuotas katinas" puslapiais mažieji skaitytojai sutiks drąsius ir sumanius pasakų veikėjus.

Gerai žinomas pasakas apie batuotą katiną, Joniuką ir Grytutę, Brėmeno muzikantus, Džeką ir pupą pagyvins net 80 nepaprastų garsų! Kiekvieną pasaką lydės vis kiti garsai, tereikės paspausti skaitomos pasakos mygtuką.

Skiriama ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams.
Linkime malonios kelionės!

Vertė Jūratė ŽižytėParašykite atsiliepimą apie "Batuotas katinas ir kitos pasakos (su garsais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Batuotas katinas ir kitos pasakos (su garsais)", kurį parašė Šarlis Pero (Charles Perrault). Siūlome ne tik išsamų "Batuotas katinas ir kitos pasakos (su garsais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Šarlis Pero (Charles Perrault). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Batuotas katinas ir kitos pasakos (su garsais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Batuotas katinas ir kitos pasakos (su garsais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Batuotas katinas ir kitos pasakos (su garsais)" perkama kartu