0

Pirkėjų atsiliepimai

Batuotas katinas

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-02 Evelina


2022-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Batuotas katinas" aprašymas

"Mirdamas malūnininkas paliko savo sūnums malūną, asilą ir katiną. Jaunėlis, gavęs katiną, labai nusiminė, tačiau sumanusis pūkuočius tarė: „Nesikrimsk, mano šeimininke! Duokš maišą ir batus, kad galėčiau bristi per pelkes ir purvyną, tuomet pamatysi, kad, turėdamas mane, nesi toks neturtingas, kaip kad tu įsivaizduoji."
Taip prasideda visame pasaulyje žinomos pasakos „Batuotas katinas" prancūziška interpretacija, rašytojo Charles Perrault užrašyta ir paskelbta 1697 m. rinkinyje „Motušės Žąsies pasakos".

Katinas šioje pasakoje parodo, kad turtas neįgyjamas paveldint. Taip, palikimas svarbu, bet svarbiausia - darbštumas ir išmonė. Jaunėlis prie savo laimės mažai kuo prisideda. Vienintelis jo nuopelnas - puiki išvaizda. Kad būtum sėkmingas, nuolankumo, paklusnumo, grožio nepakanka. Reikia kūrybiškai žvelgti į situaciją, ieškoti išeičių.
Gyvenimo menas yra talentas, kurį žmogus atranda ir atskleidžia gyvendamas diena dienon, sutikdamas kitus, gyvenančius savo gyvenimą.
Nesvarbu, kokios vertės yra brangakmenis, jei jis užkastas - niekas niekada apie jį nesužinos. Jis turi būti nuvalytas ir nublizgintas - kad spindėtų. Mūsų vaikai lyg brangakmeniai. Mes turime pažinti savo vaiko asmenybę, atrasti jo gabumus, visada rodyti susidomėjimą, paskatinti, padrąsinti, palaikyti vaiko savivertę, kad spindėtų kaip brangakmenis, kai suaugs.

Dailininkas Gabriel Pacheco.


Dar daugiau leidinių su vaikų mėgiamu personažu rasite knygų serijoje: Batuotas katinas.Kiti taip pat domėjosi


2021-09-02

Parašykite atsiliepimą apie "Batuotas katinas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Batuotas katinas", kurį pristato Šarlis Pero (Charles Perrault). Siūlome ne tik išsamų "Batuotas katinas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Šarlis Pero (Charles Perrault). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Batuotas katinas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Batuotas katinas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Batuotas katinas" perkama kartu