0

Batuotas katinas

  • Nuolaida knygai -40%
Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 4.70 € (40%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Batuotas katinas

  • Leidėjas: Muzikija
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 23x29, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 34
  • ISBN ar kodas: 9786099598505

2020-10-31 7.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Batuotas katinas" aprašymas
"Mirdamas malūnininkas paliko savo sūnums malūną, asilą ir katiną. Jaunėlis, gavęs katiną, labai nusiminė, tačiau sumanusis pūkuočius tarė: „Nesikrimsk, mano šeimininke! Duokš maišą ir batus, kad galėčiau bristi per pelkes ir purvyną, tuomet pamatysi, kad, turėdamas mane, nesi toks neturtingas, kaip kad tu įsivaizduoji."
Taip prasideda visame pasaulyje žinomos pasakos „Batuotas katinas" prancūziška interpretacija, rašytojo Charles Perrault užrašyta ir paskelbta 1697 m. rinkinyje „Motušės Žąsies pasakos".

Katinas šioje pasakoje parodo, kad turtas neįgyjamas paveldint. Taip, palikimas svarbu, bet svarbiausia - darbštumas ir išmonė. Jaunėlis prie savo laimės mažai kuo prisideda. Vienintelis jo nuopelnas - puiki išvaizda. Kad būtum sėkmingas, nuolankumo, paklusnumo, grožio nepakanka. Reikia kūrybiškai žvelgti į situaciją, ieškoti išeičių.
Gyvenimo menas yra talentas, kurį žmogus atranda ir atskleidžia gyvendamas diena dienon, sutikdamas kitus, gyvenančius savo gyvenimą.
Nesvarbu, kokios vertės yra brangakmenis, jei jis užkastas - niekas niekada apie jį nesužinos. Jis turi būti nuvalytas ir nublizgintas - kad spindėtų. Mūsų vaikai lyg brangakmeniai. Mes turime pažinti savo vaiko asmenybę, atrasti jo gabumus, visada rodyti susidomėjimą, paskatinti, padrąsinti, palaikyti vaiko savivertę, kad spindėtų kaip brangakmenis, kai suaugs.

Dailininkas Gabriel Pacheco.

Parašykite atsiliepimą apie "Batuotas katinas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Batuotas katinas, kurį parašė Charles Perrault (Šarlis Pero). Siūlome ne tik išsamų Batuotas katinas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Charles Perrault (Šarlis Pero). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Batuotas katinas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Batuotas katinas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Batuotas katinas" perkama kartu