0

Pirkėjų atsiliepimai

Batuotas katinas. Pasaka su garsais

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2017-01-29 Vesta

Labai grazi, spalvinga , nuotaikinga knygele


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 4.99 SoldOut

Knygos "Batuotas katinas. Pasaka su garsais" aprašymas

Mėgstamą pasaką "Batuotas katinas" dabar galima skaityti ir garsiškai apipavidalintą. Pastebėję pasakojime įterptą paveikslėlį ir paspaudę atitinkamą garso mygtuką, išgirsite įvairių garsų!

Knygelė tvirta, kartoniniais lapais, tad mažylis galės drąsiai daugybę kartų ją vartyti.Kiti taip pat domėjosi


2017-01-29

Labai grazi, spalvinga , nuotaikinga knygele

Parašykite atsiliepimą apie "Batuotas katinas. Pasaka su garsais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Batuotas katinas. Pasaka su garsais", kurį pristato Šarlis Pero (Charles Perrault). Siūlome ne tik išsamų "Batuotas katinas. Pasaka su garsais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Šarlis Pero (Charles Perrault). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Batuotas katinas. Pasaka su garsais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Batuotas katinas. Pasaka su garsais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Batuotas katinas. Pasaka su garsais" perkama kartu