0

Baubas & Co (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Baubas & Co (DVD)

  • Leidėjas: GPP
  • Išleidimo metai: 2010
  • ISBN ar kodas: DVD-BAUBAS

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Baubas & Co (DVD)" aprašymas
Geriausiu lietuvišku animaciniu filmu neoficialiai tituluojamas „Baubas“ pasirodė 1987 metais. Šį animacinį filmą, kuris pasakoja apie mergaitės draugystę su tėvų išgalvotu Baubu, iškart pamėgo ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Ilja Bereznickas, kuris savo animacijos stilių kildina iš karikatūros, groteskiškai ir ironiškai vaizduoja tėvus, nekreipiančius jokio dėmesio į savo mažametę dukrą. Žiūrėdamas futbolą ir neturėdamas laiko pasakai, tėvas sugalvoja „patį baubiausią iš baubų“, kuris tuoj pasirodys, jei mergaitė neis miegoti ir toliau, įkyriai prašydama pasakos, trukdys jam žiūrėti televizorių. Tačiau mergaitė neišsigąsta, o be galo susidomi Baubu, kuris, pasirodo, gali būti linksmas, išradingas ir visai nebaisus... Filmas susilaukė tokios sėkmės, kad I.Bereznickas sukūrė dar tris animacinius filmus apie Baubą, o Baubo personažas tapo kultiniu – Baubą galima pavadinti lietuviškuoju Šreku. Visi Baubo serijos filmukai įtraukti šį kolekcinį DVD, kurį iš viso sudaro 8 rinktiniai klasiko Ilja Bereznicko animaciniai filmai.
Įgarsinimo kalbos: lietuvių, anglų, rusų
Regionai: 2, 5

Parašykite atsiliepimą apie "Baubas & Co (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baubas & Co (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Ilja Bereznickas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ilja Bereznickas su knyga Baubas & Co (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baubas & Co (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ilja Bereznickas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baubas & Co (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Baubas & Co (DVD)" perkama kartu